xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kumsalda Evlilik Teklifi: Watergate Bay, Cornwall

0 1.866

Sizi İngiltere/Cornwall Watergate Bay kıyılarında yapılan bir kumsalda evlilik teklifi organizasyonundan söz etmek istiyorum sayın ziyaretçiler. Bu teklif, Yusuf tarafından, arkadaşları aracılığıyla tanıştığı ve bir süre sonra flört etmeye başladığı Roshni’ye yapılmış. Yusuf’u bu romantik evlilik teklifi projesini hayata geçirmeye iten duygu Roshni için çok özel bir şey yapma isteği olmuş. Evlenme teklifi yaptığı anların fotoğraflanıp videoya çekilmesinin ileride o anlarla ilgili detayları eksiksiz olarak ve keyifle hatırlanması açısından iyi olacağını düşünmüş. Siz de aynı fikirdeyseniz Yusuf’un yaptığı tekliften ilham alabilirsiniz.

Organizasyonda kullanılan romantik ve şık süsleme detayları Inspire Hire tarafından temin edilmiş. Bu firma sürpriz organizasyonlar, partiler, düğünler için ortam süsleme, masa süsleme tarzı işler yapıyor anladığım kadarıyla. Ve buradan kadehler, şamdanlar, kapı süsleri, koltuklar, sepetler, içki kovaları; böyle bir sürü şeyler kiralayabiliyorsunuz. Bu organizasyon için neler yapmışlar; sahile içinde mum yanan fenerler serpiştirmişler, altında bir kanepe olan bir çardak ve üstünde çiçekler, içecekler falan olan küçük bir sehpa hazırlamışlar, küçük bir ateş yakmışlar bir mangalın içinde, bir de canlı müzik yapacak bir müzisyen ayarlanmış.

Watergate Bay Plajı 2 mil boyunca uzanan ve altın rengi ince kumlarla kaplı bir plaj. Burada kum, deniz ve hava sporları yapılıyor; ayrıca polo gösterileri, festivaller falan da düzenleniyormuş. Çiftimiz burada yaşamıyor. Yusuf’un iş için bir Cornwall seyahati yapması gerekmiş ve kız arkadaşından ona eşlik etmesini istemiş. Roshni’ye bu güzel kumsalda evlenme teklifi yapmaya karar vermiş çünkü. Sevgilisini günbatımı saatlerinde sahilde bir yürüyüş yapmaya ikna etmiş. Sonrasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Yusuf teklifini yapıp yüzüğü taktıktan ve Roshni de ona “Evet” dedikten sonra çift olayı şampanya içerek kutluyor ve müzik eşliğinde sohbet ediyorlar, arada plajda biraz yürüyorlar. Galeride bu romantik teklif anlarında çekilmiş başka fotoğraflar da görebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.