xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Kuşaklı Gelinlik Modelleri

0 1.732

Benim ‘belden kuşaklı gelinlik modelleri’ başlıklı bir yazı yazmışlığım var aslında binkelam için; ama bu kuşakların ne kadar çeşitli olabileceğini ve belde olmak zorunda olmadığını fark ettiğimden beri böyle daha genel bir yazı yazmak istiyordum, şimdiye kısmetmiş. Gelinlik düşük bel olup kuşağı kalça dolaylarında olabiliyor, göğsün hemen altına konumlandırılabiliyor falan filan. Galeriye eklediğim kuşaklı gelinlik resimlerine bakarak değişik uygulamalar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu tarz gelinliklerde kuşak gelinlikle aynı renkte olabildiği gibi kontrast bir renkte de olabiliyor. Siyah kuşaklı gelinlik modelleri var mesela; doğru biliyorsam kısa boylu ve/veya kilolu bayanların bu tip modellerden uzak durması gerekir. Tezat renkte bir kuşak vücudu fena halde böler ve daha kısa, daha kalın gösterir zira. Hemen her modelde kuşaklı gelinlikler yapılıyor, bu yüzden bu kategoriden vücut tipinize uygun bir model bulmakta zorlanmazsınız sanırım. Balık etek gelinlik modelleri var, prenses gelinlikler, straplez gelinlikler, Yunan tarzı gelinlik modelleri, drapeliler, fırfırlılar; ne isterseniz. Balık etek kesimli olanlar arasında nefis bir krem rengi gelinlik modeli var, onu burada takdim edeyim.

krem rengi gelinlik modelleri

Kuşaklı gelinlik modellerinin kuşakları çeşit çeşit görünümlerde olabiliyor. Tamamen veya kısmen taş işlemeli mesela, tokalı, fiyonklu, uzun kuyruklu. Pronovias gelinlik modelleri arasında da var bu tip gelinlikler, 3-5 tane ekledim. İşte onlardan biri:

pronovias kuşaklı gelinlik modelleri

Vücudunuz kum saati tipindeyse ve bu tarz bir gelinlik giymek istiyorsanız şanslısınız; kemerler ve kuşakları en güzel taşıyan vücut biçim buymuş. Bu durumda model olarak da balık etek veya A tipi gelinlik modellerine yönelmeniz tavsiye ediliyor.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.