xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Labirent: Ölümcül Kaçış / The Maze Runner (2014)

0 958

ABD yapımı Labirent: Ölümcül Kaçış bu tarz filmlere bir yenilik, bir enteresanlık getirmiyor. Fakat aksiyon – bilimkurgu filmlerinin klişelerini seven izleyicilere hoş vakit geçirtecek düzgün, temiz bir yapım olduğunu söyleyebiliriz. Wess Ball yönetmenliğindeki film 1 saat 54 dakika sürüyor.

Orijinal adı The Maze Runner (2014) olan filmde 16 yaşındaki Thomas bir gün birden uyanıyor ve bilin bakalım ne görüyor, yukarıya doğru giden bir asansörde bir yerlere gitmekte olduğunu. Asansör durup kapısı açıldığında da kendi yaşlarında bir grup gençle yüz yüze geliyor. Geldiği yer devasa büyüklükteki duvarlarla çevrelenmiş geniş bir alandır ve genç Thomas kendisi, yaşantısı, geçmişi hakkında hiçbir şey hatırlamamaktadır. Burası bir Kayran olarak anılan bir bölgedir ve karşısındaki Kayranlılar da kendisiyle aynı durumdadır. Labirente giden dev bir kapı her sabah açılıp her akşam kapanmakta ve 30 günde bir bu tuhaf kasabanın nüfusuna yine asansörle gelen bir grup genç daha eklenmektedir. Hiçbir yetişkin insanın bulunmadığı bu yer Thomas’ın yaş grubundaki gençlerle doludur. Kayran sakinleri bölgenin etrafını çepeçevre saran ve yalnızca ‘koşucuların’ girebildiği labirentin içinde ve dışında birtakım kurallara uymak zorundadırlar ve Thomas gelene kadar kimse bu kuralları sorgulamamıştır. Onun gelmesinden 1 hafta sonra kasabaya Teresa adlı bir de genç kız gelir. Film Thomas’ın bölgenin ilk sakini olan Alby’den bu yana şekillenmiş kuralları ve yasakları sorgulaması, bu yasakların göründükleri kadar tehlikeli olmadıklarını keşfetmesi ve Kayran’da yaşayanlardan gizlenen karanlık ve büyük sırla yüzleşmesi gibi olayların etrafında dönerek devam ediyor.

Labirent: Ölümcül Kaçış filmi James Dashner’ın genç kitapseverlere yönelik üçlemesinden uyarlanmış ve devamı da gelebilir, bunu herhalde bu filmin alacağı tepkiler belirleyecektir. Filmin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Dylan O’Brien, Aml Ameen, Will Poulter, Kaya Scodelario, Thomas – Brodie Sangster, Ki Hong Lee, Jacob Latimore ve Blake Cooper.

IMDB linki: http://www.imdb.com/title/tt1790864/?ref_=fn_al_tt_1

Bilimkurgu filmlerini seviyorsanız Azınlık Raporu ve Elysium: Yeni Cennet filmleri konusundaki içeriklerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.