xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Lacivert Kapitone Mont İle Sonbaharlık Erkek Kombini

0 2.946

Koton’da gördüğüm güzel, uyumlu, spor tarzda bir lacivert kapitone mont kombini ile karşınızdayım sayın ziyaretçiler. Kolay bir kombin bu; montla aynı tonda bir kot pantolon giyiyorsunuz ki kadife veya chino pantolon da olabilir tabii; kıyafetinizi bej rengi bir kazak ve bej ayakkabılarla tamamlıyorsunuz. Yüzde yüz polyester kumaştan üretilmiş olan fermuarlı ve cepli montun fiyatı da uygun: 101 TL

Bu sonbaharlık erkek kombini üzerinde değişiklikler de yapabilirsiniz. Genel prensibi bozmadan yapılacak bir değişiklik olarak kazak ve ayakkabıyı kırmızı, beyaz, mavi veya açık ya da orta gri tonlarında tercih edebilirsiniz. Hepsi de laciverde uyar ve pantolonla mont, kazakla ayakkabı aynı renkte olunca kombinin genel havası da aynı kalmış olur.

Bu gerçekten uyumlu ve hoş bir kombin bence, ama bacaklarınız kısa ise, pantolonla kontrast yapan ayakkabılar onları böler ve daha kısa gösterir. Bu sorunu pantolonla aynı renkteki ayakkabıları tercih ederek çözebilirsiniz. Pantolon kısa paçalı olmamalı ve çoraplar görünecek gibiyse onlar da lacivert olmalı. Bu, bacak boyunu uzun gösterir. Evet, kombinin esprisi bozulur ama vücut tipinize daha uygun bir kombin çıkar ortaya.

Benzer renklerde bir kombin yapmak isterseniz bej rengi bir kazağa ve ayakkabılara ihtiyacınız olacak. Size birkaç ürün tavsiyesi vereyim:

Yuvarlak yakalı, lastik süslemeli, dirsek yamalı bej erkek kazak Massimo Dutti’den, fiyatı 280 TL

Siyah tabanlı, süet yüzeyli, yuvarlatılmış burunlu bej erkek bot Zara’dan, fiyatı 370 TL. Botun iki yanında giyilmesini kolaylaştıran elastik paneller ve arkasında da çekme kayışı var.

Programıma “Ben lacivertle bej rengi değil de, mesela gri bir şeyler kullanayım” diyenler için hazırladığım iki ürünle son veriyorum.

Yüzde 100 merinos yününden üretilmiş olan yüksek yakalı kazağı Mango’dan seçtim. Fiyatı 270 TL

Beyaz tabanlı, bağcıklı, kauçuk tabanlı gri süet erkek sneaker ise Massimo Dutti’den. Fiyatı 449 TL

Satırlarıma son verirken şunu beyan etmek istiyorum: Azmettim, erkek giyim kategorisine üst üste üç yazı ekledim, iyi oldu. O kategori mahzun kaldıydı biraz, canlansın istiyorum. Eylemlerime devam edebilecek miyim bilmiyorum ama bu verimli bir başlangıç oldu. Elime sağlık, kendimi tebrik ediyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.