xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Liay Vakfı Üyeleri 39. İstanbul Maratonunda Öğrenci Bursları İçin Koşacak!

2 3.758

Cumhuriyet Yıldızları… Lions İstanbul Anadolu Yakası üyelerinin sayısını 404’den 1000’e çıkarmayı amaçladıkları burslu üniversite öğrencileri için uygun gördüğü isim bu. Güzel niteleme, değil mi? Gençlerin okumasını sağlamak, gençleri ülkeye küstürmemek lazım. Bu ülkenin geleceği onların eğitimli ve güzel insanlar olarak yetişmelerine bağlı. Bu ülkenin geleceğinin aydınlık olmasını istiyorsak aydınlık beyinli gençler yetiştirmemiz gerekiyor. Bu yüzdendir ki Liay Vakfı üyeleri 12 Kasım 2017 Pazar günü gerçekleşecek olan 39. İstanbul Maratonu esnasında orada olacaklar ve öğrenci bursları için biraz koşacak, biraz da yürüyecekler. Kuzenim Arzu Cantekin, tamamını koşarak olmasa da 10 kilometreyi tamamlamayı düşünüyor.

Onun ve diğer katılımcıların üniversiteli gençler için 2.500’er TL toplamaları gerekiyor. Bu tutarın 2.000 lirası bir öğrencinin aylık 200 liradan 10 aylık burs miktarını karşılayacak. 500 lirası ise vakfın gençleri Anıtkabire, Çanakkale’ye götürebilmek ve çeşitli sanatsal faaliyetlere dahil edebilmek için ihtiyaç duyduğu maddi destek adına talep ediliyor. Bu güzel projeye ben de imkanlarım ölçüsünde destek vereyim derseniz, çorbada tuzunuz olsun isterseniz, hayata üniversite mezunu olarak atılmak isteyen gençlere yardımcı olma fikri hoşunuza gidiyorsa aşağıdaki linke tıklayarak gönlünüzden kopan miktarı bağışlayabilirsiniz:

https://fonzip.com/liay/kampanya/———-daha-cok-yildizimiz-parlasin———

Maratona katılan başka vakıf üyeleri de var fakat ben bu olaydan kuzenim sayesinde haberdar oldum ve yazımı Arzu’nun verdiği bilgilerle kaleme alıyorum, ayrıca kuzenimin bu amacına destek olmak istiyorum, bu yüzden onun sayfasının linkini verdim.

Vakıf böyle bir etkinliğe ilk defa katılıyor, gelecek yıllarda bunu daha iyi hazırlanarak ve daha çok katılımcıyla beraber yapmayı hedefliyorlar. Cumhuriyet Yıldızları olarak tanımladıkları öğrencilerden 2 tanesi de katılacak bu etkinliğe ve hem kendileri, hem de aynı durumda olan arkadaşları için koşacaklar. Aşağıdaki linke tıklayarak vakıf adına maratona katılacak kişiler ve onların koşuyla ilgili mesajlarını görebilirsiniz:

http://www.liayvakfi.net/

Benim sevgili kuzenim Kozyatağı Lions Kulübü üyeleri arasında yer alıyor. Kulüp olarak katılımcılardan birine güzel bir destek de sunmuşlar. Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) adına koşacak olan engelli bir vatandaşımıza tekerlekli sandalye sağlanmasına aracı olmuşlar. Bu da çok hoşuma gitti benim.

Güzel şeyler bunlar. Hiç tanımadığınız bir gencin hayatına bu şekilde dokunabilmek şahane bir şey bence. O teşekkürünü size özel olarak ifade etmeyecek belki ama yaptığınız bu bağış sizin hayatınıza da bir güzellik getirecek.

Ben böyle inanırım. Hayatta iyi insanları hep iyi şeylerin bulmadığınız, güzel şeyler yapanların başına hep güzel şeyler gelmediğini gayet iyi bilirim ama yine de böyle inanırım. Gücüm nispetinde ufak bir bağış yapıyorum ve 3 ay sonra başıma hoş bir şey gelse mesela, bunun bu yüzden olmuş olabileceğini düşünmeyi severim. O bağışın bir kısmını artık hayatta olmayan annem adına yapıyorum ve onun gittiği yerde bunu bilip sevineceğini düşünmeyi severim. Birkaç önce bir iş bulmuş olan kızıma da küçük bir bağış yapmasını tavsiye ettim, yaptı da sağ olsun, bunun kızımın parasına bereket getireceğini düşünmeyi severim.

Böyle düşünmeler, böyle inanmalar hayatı hafifletir. Hepinize tavsiye ederim.

Okuduğunuz için teşekkürler.  Yine bekleriz.

2 Yorumlar
  1. yesimlehertelden

    Her sene çok renkli sahnelere eşlik ediyor İstanbul Maratonu..hava koşulları elverişli olursa bu sene de oradayız ailece 🙂

    1. Hilal Uslu

      Ben de gelip kuzenimin etrafında bulunayım diye düşünmüştüm aslında, ama olmadı. Ziyaretin için teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.