xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

LifePark İzoletta’da Evlilik Teklifi: Yok Böyle Romantizm!

2 6.720

Yok böyle romantizm!” derken gördüm de söylüyorum, sevgiliye LifePark İzoletta’da evlilik teklifi yapmak gerçekten iyi bir fikir, çok etkileyici, çok romantik bir yer burası. Ben bir doğum günü organizasyonuna izleyici kadrosundan gittim, ortamın güzelliğini ve nasıl özenle süslendiğini şu gözlerimle, bizzat gördüm. İzoletta öylece, olduğu gibi de romantik bir yer zaten. 3 yanı camlarla kaplı büyük bir alan, pencerelerden görünen, bu mevsimde doğal olarak, şahane bir sonbahar manzarası, yapraklarını dökmüş ağaçlar, kameriyeler, banklar, içeride ahşap masa ve sandalyeler, fıçılar, bir pencerenin önünde 2 kadife koltuk, şömine; her şey iç okşayıcı, huzur verici ve doğal.

İlkbahar – yaz sezonunda burada çok güzel çardak altında evlenme teklifi veya piknikte evlilik teklifi organizasyonları da yapılabilir. Ama bir sonbahar gününde, akşam saatlerinde, dışarıda yağmur yağarken bir başka güzel. Kapının dışında rüzgar esiyor, yağmur aralıksız yağıyor, arada bir sigara içmek için bahçeye çıktığım zaman gördüğüm 1 – 2 köpeğin tüyleri ip gibi olmuş ıslanmaktan, içeriye giriyorum, içerisi sıcacık ve dinlendirici. Mekanın tam adını da yazayım bu arada: İzoletta Wine & Steak House.

Rustik ve biraz da vintage tarzda dekore edilmiş bir yer burası. Bu noktada rustik dekorasyon stili hakkında biraz bilgi vereyim size: Bu, daha çok doğal ve el yapımı mobilya, eşya ve kumaşların kullanıldığı bir dekorasyon türüdür. Rustik bir ortamda ille de ahşap olur, ayrıca tuğla, doğal taş ve mermer gibi malzemeler de kullanılır. Nostaljik, naturel unsurlarla uyum sağlayacak şekilde modern tarzda eşyalar da bulunur. İzoletta’nın havası da aşağı yukarı böyle işte. Mekanın sakin, ruhu dinlendiren bir havası var. Şehre dahil ama şehrin trafiğinden, koşuşturan kalabalığından, kirli havasından ve ruhsuz betonlarından arındırılmış bir ortam. Böyle bir yer, mumlarla, fenerlerle, kafeslerle, balonlarla süslenip şahane bir romantik organizasyon alanına dönüştürülebiliyor tabiatıyla. Bakın bunun için neler yapılıyor:

Orman içindeki etrafı camlı, büyük alan çift için özel olarak kapatılıyor. 2 kişilik gayet şık bir masa hazırlanıyor, “Seni Seviyorum” cümlesini oluşturan kırmızı, büyük harfler zemine yerleştiriliyor, kutulardan, poşetlerden çıkan gül yaprakları bir araya gelip büyük bir kalp figürü oluşturuyor ve kalbin ortasına da çiftin isimlerinin baş harfleri yazılıyor. Çevresinde de dizi dizi küçük mumlar tabii.

Sehpaların, masaların, fıçıların üstüne kristal mumlukların içine koyulmuş mumlar koyuluyor, inci boncuk dizileri, gül yaprakları serpiştiriliyor. İzoletta’da evlenme teklifi yapmak isteyenler için ışıl ışıl ve son derecede romantik bir ortam yaratılıyor anlayacağınız. Daha önce de söylediğim gibi, mekanın havası, dekorasyonu, manzarası zaten gayet romantik. Ölçülü ve zevkli bir şekilde yapılmış bir süsleme bu havayı iyice pekiştiriyor.

Fotoğraflardaki düzenleme ve süslemeler başta evlilik teklifi organizasyonları olmak üzere farklı sürpriz organizasyonlar hazırlama işinde giderek daha iyi, daha yaratıcı, daha usta hale geldiklerine tanık olduğum Hayatımın Sürprizi ekibinin elinden çıkmıştır. Müzik, ortamda kullanılacak süsleme unsurları gibi konularda özel istekleriniz varsa onları da dikkate aldıklarını eklemek ister, ziyaretiniz için teşekkür ederim. Yine buyurun lütfen.

2 Yorumlar
  1. yesimlehertelden

    Gel de şimdi imrenme :))) Eşimle yeniden mi evlensem acaba :))))

    1. Hilal Uslu

      Yazıda da belirttiğim gibi, bir organizasyon için orada bulundum ben, gerçekten güzel bir yer. Eşinle bir konuş istersen, düşünürseniz sizin için de “İzoletta’da Nikah Tazeleme Organizasyonları” tarzında bir şey yazarım. Hatta bir tane de sen yazarsın, birbirimizin yazılarına bağlantı veririz. : D

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.