xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Limonata (2015)

0 1.214

Ali Atay’ın senaryosunu Ertan Saban’la birlikte yazdığı filmin yönetmen koltuğunda da Ali Atay oturuyor.  Atay’ın ilk yönetmenlik deneyimi olan komedi – dram türündeki film 105 dakika sürüyor. Başrollerde Leyla ile Mecnun dizisinde İsmail Abi karakteri ile tanıdığımız Serkan Keskin, Erkan Saban oynuyor.  Sürpriz olarak geçtiğimiz yıl vefat eden Ciguli konuk oyuncu olarak çıkıyor.  Çekim süreci biraz sancılı geçmiş olan Limonata (2015) böyle bir sürprizle karşılaştırıyor bizi.

Makedonya’da yaşayan Suat ölümcül bir hastalığa yakalanıp yatağa düşmüş eski bir tır şoförüdür. Ölmeden önce oğlu Sakip’i yanına çağırır ve son arzusunu söyler: Suat seneler önce İstanbul’da imam nikahıyla bir kadınla evlenmiştir ve bu evlilikten bir çocuğu vardır. Suat, çocuğu bebekken bu kadını terk etmiş ve de çocuğu hiç görmemiştir. Oğlundan Selim adındaki bu çocuğu bulmasını ve helallik almasını ister.  Sakip de elinde kardeşinin ismi ve eski adresinden başka bir bilgi olmadan yollara düşer.

Filmin bir kısmı İstanbul bir kısmı da Makedonya’da çekilmiş.  Senaryo ve oyuncu ekibinin geçmişte yaptığı işlere bakınca beklenti yüksek oluyor haliyle ve film bu beklentiyi fazlasıyla karşılıyor. İçinde küfür de var ama “Filmde küfür de geçsin de küfürle gülen seyirciyi güldürelim” amacıyla konulmamış.  Karakterler o kadar gerçekçi ki bu durum öyle çok da rahatsızlık vermiyor. Bazen  temposu düşse de genel olarak sıkıcı bir film değil. Limonata (Film) yalnızca güldürmüyor, insanın duygularına da hitap ediyor.

Oyuncular, özellikle Serkan Keskin çok güzel bir oyunculuk çıkarmış. Mutlu Ol Yeter dizisindeki Ertan Saban’ın kendi memleketinde olmaktan kaynaklanan rahatlığı oyunculuğuna da yansımış.  Filmdeki tek sorun Makedon şivesi ile konuşulan sahnelerin biraz zor anlaşılması.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.