xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Ltb Bayan Kot Pantolon Modelleri 2014

0 1.788

Ltb 2014 bayan kot pantolon koleksiyonu farklı zevklere hitap eden birçok seçenekle geliyor. Bu yazıda LTB bayan kot pantolon modelleriyle tanıştıracağım sizi ve bol paça kot pantolon modellerinden skinny jeans çeşitlerine kadar birçok farklı alternatif göreceksiniz. Yırtık kot pantolon modelleri, desenli ve renkli kotlar da.

Boyu ayak bileğinde biten koyu yıkama, dar kesim bir jean pantolonla açalım sergimizi:

ltb 2014 bayan pantolon modelleri

 

Geniş paça kot pantolon modellerini sever misiniz bilmem, ben severim. Ltb’nin koleksiyonunda bu tarz pantolonlar da var. Şimdi bu kategoriden bir siyah kot pantolon modeli indiriyorum.

ltb bol paça siyah kot pantolon

Şimdi de dar kesim bir çiçek desenli kot pantolon modeli görelim.

ltb çiçek desenli bayan kot

 

Diğer LTB bayan kot pantolon modelleri için galeriye alayım ben sizi. Önce birkaç tavsiye vereyim ama; boyunuz kısaysa daha uzun görünmek için yüksek bel pantolonları tercih edin. Bacaklarınız kalınsa çok dar modellerden uzak durun ve koyu yıkama kot pantolonlardan alın. Görsellerde bunun yapıldığını görseniz de taytlarla veya tayt havasındaki pantolonlarla kısa bluz giymeyin, bu tip kombinler ince yapılı bayanlarda bile pek güzel durmuyor. Daha uzun görünmek istiyorsanız paçaları ayaklara doğru hafifçe genişleyen uzun pantolonları tercih edin ve bunları topuklu ayakkabılarla giyin. Kalçalarınız genişse düz kesim pantolonları tercih edin. Arka cepler büyük ve birbirine yakın olursa kalçalar daha küçük görünür, aklınızda olsun. Uzun ince bir görünüm için koyu renklere yönelin ve kontrast renkli kombinler yapmayın.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.