xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Mahkumlarla Deney (The Experiment)

0 1.757

Orijinal Adı The Experiment olan Mahkumlarla Deney 2001 yılında çekilmiş olan Das Experiment isimli Alman yapımı filmin yeniden çevrimi ve sanırım ilk film daha çok beğeniliyor. Ben 2010 yılında çekilmiş olan bu ikincisini izledim ve beğendim fakat diğerini de merak ediyorum. Yeniden çevrimle orijinal film oldukça farklıymış.

Filmin konusu şöyle: Farklı özelliklerde 26 kişi bir psikolojik deney için temsili bir cezaevine kapatılırlar. Bir kısmı mahkum, bir kısmı gardiyan statüsündedir. Para kazanmak için dahil oldukları bu deneyin bazı kuralları vardır. Deney devam ederken bazı arkadaşlar rollerine kendilerini fazlaca kaptırırlar ve olaylar çığırından çıkmaya başlar.

Filmdekine benzer bir deney 1971’de İngiltere’de gerçekten yapılmış. (Stanford Prison Experiment / Stanford Hapishane Deneyi) Yani Mahkumlarla Deney gerçek bir olaya dayanıyor.

Bazı izleyiciler ilk filmin yanında bunun sönük, hafif bir şey olduğunu düşünüyorlar. Kıyaslama yapamıycam çünkü ilkini seyretmedim ama bunu beğendim, etkileyici bir film.

The Experiment’ta erki elinde tutan taraf, yani gardiyanlar ellerindeki gücün etkisiyle bi tuhaflaşıyorlar. Sanki içlerinde uygun ortam bulamadığı için o ana kadar ortaya çıkmamış kötü bir şey var da fırsatını bulunca bütün manyaklığıyla piyasa yapıyor. Bu durum ezilen taraf olan mahkumların savunma refleksinin ortaya çıkmasına yol açıyor ve sonuç; sıkı bir çatışma.

Güzel bir psikolojik gerilim bu; insan sıkılmadan, bazen kendini kaptırıp büyük bir tepki duyarak ve biraz da şaşkınlıkla seyrediyor. Bazen de üzüntüyle.

96 dakika süren filmin yönetmeni Paul Scheuring. Oyuncu kadrosu şöyle: Adrien Brody, Cam Gigandet, Forest Whitaker, Maggie Grace ve Clifton Collins Jr.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.