xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Mango Erkek Kot Pantolon Modelleri

0 2.028

Beyler; kalıbınıza uygun seçimler yaptığınız takdirde takım elbise modelleri size yakışır, kumaş pantolon-ceket kombinleri de yakışır, peki kot pantolonlar? Kaliteli denim kumaşından yapılmış fiziki yapınıza uygun modeller seçtiğiniz ve uyumlu üstlerle, uygun ayakkabılarla tamamladığınız zaman elbette onlar da yakışır. 2014 ilkbahar yaz sezonu yaklaşırken Mango erkek kot pantolon modelleri arasından bir veya birkaç tanesini seçmek ve günlük kombinlerinizi bu özenle tasarlanmış pantolonlarla yapmak istemez misiniz?

Mango’nun sizin için hazırladığı jean pantolonları spor tarzdaki tişört ve gömleklerle, erkek blazer ceket modelleriyle kombinleyebilirsiniz. 2014 tasarımı Mango pantolon modelleri çoğunlukla dar kesimli, fakat bu dar kesimi rahatsız edici bir darlık olarak düşünmeyin. Paçalarına ayrı bir bolluk verilmemiş, yukarıdan aşağıya neredeyse aynı genişlikte olan pantolonlar bunlar ve gayet hoş görünüyorlar. Hemen tamamı kemer köprülü, beş cepli ve ön kısımları düğmeli. Mango erkek jean pantolon modelleri arasında açık veya koyu klasik denim rengindeki pantolonların yanı sıra siyah ve gri kot pantolon modelleri de mevcut. Açık renkli bir kot pantolonunuz istiyorsanız Mango’nun erkekler için tasarladığı taba rengi kot pantolon tam da aradığınız model olabilir.

Mango erkek kot pantolon modellerini resmi bir havası olmayan bütün üstleriniz ve ayakkabılarınızla giyebilirsiniz. Beyaz zemin üzerine kırmızı ve siyah çizgileri olan bir tişört siyah kotunuzla çok güzel yakışır; altına ise siyah ayakkabı, spor ayakkabısı veya krem-taba gibi nötr renkte bir çift ayakkabı giyebilirsiniz. Beyaz tişört, kot pantolon ve önü açık kot gömlek de güzel bir görünüm oluşturur. Düz veya desenli koyu mavi bir tişört açık mavi kotunuzun üstünde güzel durur.

Beyaz gömlek-kot pantolon ikilisi havada karada yakışır; bu kombini siyah, kahverengi veya beyaz kemer ve ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Kot pantolonlarla takacağınız kemerler düz olmak zorunda değil, çizgili kot kemerleri var mesela; renkli spor kemerler var, onlar da olur. Beyaz-koyu mavi karışımı bir ekose gömlek koyu mavi jean pantolonla şahane olur ama her renkteki ekose gömlekleriniz bu pantolonlara yakışır aslında. Bir renk bütünlüğü istiyorsanız ayakkabıyı gömleğe göre seçin veya mevcut ayakkabılarınıza göre bir iki gömlek edinin. Spor tarzda siyah ayakkabılarınız vardır muhtemelen mesela, içinden siyah da geçen bir ekose gömlek alabilirsiniz onunla beraber giymek için.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.