xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Manolo Blahnik Ayakkabı Modelleri

0 2.077

Ülkemizde henüz fazla bilinmese de, Manolo Blahnik ayakkabı modelleri son yıllarda moda dünyasını derinden etkilediler. Adını ilk ve tek tasarımcısından alan marka; başta Sex and the City dizisinin yıldızı Sarah Jessica Parker’ın ve diğer pek çok yıldızın tercihi olmasıyla ve hem şık ve sofistike, hem de rahat ayakkabılar üretmedeki başarısıyla tanınıyor. Manolo Blahnik ayakkabı fiyatları dünyaca ünlü markalarla yarışacak derecede yüksek olsa da markanın ürünlerinin topuklu ayakkabı giymeyi bir eziyet olmaktan çıkardığı iddia ediliyor. Siz de ayakkabı konusunda “bir çift olsun, iyisinden olsun!” diyenlerdenseniz bu markaya mutlaka bir göz atmalısınız.

 

Manolo Blahnik markası aslında hem günlük tarza, hem de özel ve şık ortamlara uyum sağlayabilecek nitelikte. Markanın kimi ürünleri altın, gümüş gibi gösterişli materyalleri başarılı biçimde kullanırken kimileri süet gibi daha sade ancak kaliteli materyallerden üretiliyor. Spor ayakkabılar dışında hemen her tarz ayakkabıyı üreten markanın isim babası olan Blahnik; platform topukları kişisel olarak sevmediğini ve kadınlara yakıştırmadığını her fırsatta dile getiriyor ve bu tarzda tasarımlar yapmaktan elinden geldiğince kaçınıyor. Yeri gelmişken; Manolo Blahnik ayakkabı markasının tek tasarımcılı bir marka oluşuyla sektörün diğer devlerinden ayrıldığını da dile getirelim. Blahnik marka çatısı altında kendisinden başka bir tasarımcı çalıştırmaya kesinlikle karşı çıkıyor ve kendisiyle birlikte markasının da sona ermesini istediğini belirtiyor.

Manolo Blahnik

Herhangi bir renk ya da desenin Manolo Blahnik’in odağında olduğunu söylemek son derece yanlış olur. Çok çeşitli materyallerle üretilen tasarımlarında her dönem farklı renk ve konseptleri kullanan markanın ayakkabıları bu özellikleriyle hemen her yaş grubuna ve çevreye hitap edebiliyorlar. Üstelik, markayı günlük hayatlarında ve özel gecelerinde sıklıkla kullanan yıldızların da belirttikleri üzere, Manolo Blahnik ayakkabılar diğer pek çok topuklu ayakkabıya göre son derece rahat ve kullanışlı! Şimdilik ülkemizde kendi mağazası bulunmayan ancak Harvey Nichols mağazalarında satışa sunulan markanın ayakkabıları uzun süre giyilseler bile bilek ve topuk ağrısına ya da ayak tabanında acıya neden olmuyorlar. Bu ayakkabıların belki de en güzel özelliği ise onlarla yürümenin, koşmanın ve hatta birkaç saat rahatlıkla dans etmenin bile mümkün olması.

Manolo Blahnik ayakkabı

Blahnik’in tasarımlarında en sık tercih ettiği modeller stiletto ayakkabı modelleri. Ancak bu tarzın markayı klasik ve garantici bir ürün yelpazesine mahkum ettiği düşünülmemeli. Çalışan kadınların tercih edeceği türden ayakkabılardan vintage ayakkabı modellerine kadar pek çok model Blahnik’in ilgi alanına giriyor. Üstelik markanın oldukça pahalı sayılabilecek modelleri kimi zamanlarda %50’ye varan yüksek indirim oranlarıyla satışa sunulabiliyorlar. Eğer sezonu olmayan, ayakları, bilekleri ve bacak yapısını son derece düzgün gösteren ve kaliteli malzemeden üretilmiş şık ve orijinal bir çift ayakkabı sahibi olmak istiyorsanız Manolo blahnik ayakkabı modelleri tam da aradığınız şey olabilir.

 

Bu şahane ayakkabılar sizin de rüyalarınızı süslüyorsa, “Rüyada Ayakkabı Görmek” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. 🙂

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.