xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Markalardan 2017 Eldiven Modelleri

0 1.628

Geçenlerde Binkelam Instagram sayfasına markalardan 2017 eldiven modelleri temalı bir video eklerken aklıma takılmıştı bunu bir de konu olarak yazmak. Hatta 2; buraya videolu, bloglarımdan birine de fotoğraf galerili bir yazı olarak düşünüyorum. Videoda göreceğiniz modelleri Oxxo, DeFacto, Beymen ve Mango mağazalarından indirdim. Oxxo 2017 eldiven modelleri özellikle ilginizi çekebilir diye düşünüyorum, baya tarz parçalar var. Fiyatları 25 – 40 TL arasında değişiyor. Diğerlerine gelince;

 

Mango’dan 2 model var, bunlardan biri dokunmatik ekran eldiveni kategorisine giriyor. Fiyatı 20 TL olan bu modelin ekru rengi olanını göreceksiniz videoda, siyahı da var ama onu indirmeyi unutmuşum. Diğeri ise kürk parçalı ve dekoratif fiyonklu bir siyah deri eldiven, o da 50 liraya satılıyor. DeFacto 2017 eldiven modelleri arasından seçtiklerimin 15 – 20 TL arasında değişiyor. 1 çift siyah beyaz, desenli eldiven var; o 10 TL sadece. DeFacto dokunmatik ekrana uygun eldiven modellerinin fiyatları 40 TL ama videoda onlardan da yok. Fakat bordo rengi olanının fotoğrafını aşağıda görebiirsiniz. Diğeri ise haki renkte.

2017 eldiven modelleri

Beymen 2017 eldiven modelleri arasında da gayet şık şeyler var. Fotoğrafını indirdiğim modellerin fiyatları 159 – 805 TL arasında değişiyor. 805 TL olan düğme kapatmalı uzun kahverengi eldiven. Onu 560 TL fiyatıyla kürklü siyah eldivenler takip ediyor. 1 çift leopar desenli eldiven var, onlar 159 TL.

34 gün sonra 2017 Sevgililer Günü; böyle bir konunun kadın ziyaretçilerimiz dışında bayan eşe, kız arkadaşa hediye alternatifleri arayacak beylerin de ilgisini çekebileceğini düşünüyorum. Eldiven deyip geçmemek lazım, elleri sıcak tutmanın yanında dikkat çekecek şekilde tasarlanmış çok hoş, çok albenili modeller var. Oxxo’nun siyah zemin üzerine renkli ipliklerle süslenmiş modelleri mesela. Mavi tonlarında kareli ve fiyonk detaylı eldivenleri de beğenmiştim ama şimdi fark ettim ki bu model şu anda tedarik edilemiyormuş. 5 – 6 gün önce ben fotoğraf seçerken oradaydı halbuki. Bordo rengi olanı vardı, o da aynı şekilde. Yine gelir belki, bilemiyorum diyor ve satırlarıma son veriyorum. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.