xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Marmaris’in Güzel Koyları: Kumlubük

0 2.484

Bugünlerde bir Marmaris’te tatil konulu yazılar yazma şeysi geldi bana.  750 yıl önce hunharca öldürülen çok eski bir akrabamın ruhu intikamını almam için dolaylı bir şekilde beni oralara mı çağırıyordur nedir? Gitmişken biraz tatil yapma imkanım da olur mu acaba, yoksa paso intikamla uğraşmak zorunda mı kalırım? Ya intikam almam gereken kişi kaldığım ve gayet memnun olduğum tesisin nazik ve sempatik sahibiyse? Marmaris Kumlubük Koyu gibi bir yere gidip de ortalığı kana bulamak bana yakışır mı? Bir de yapabilir miyim meselesi var, daha önce hiç böyle bir şey yapmadım. Ne diyorum ben acaba? Sıcaklar çarptı zaar. Konuya geçeyim hemen:

 

Çılgın kalabalıktan uzak dinlendirici bir tatil yapmayı hayal ediyorsanız Kumlubük size uyar sanırım. Okuduğum bir yazıya göre en azından 3 yıl önce bunu amaçlayan biri için gayet ideal bir yermiş. Malzemelerinizi yanınızda getirmek şartıyla dalış da yapabileceğiniz koya buraya da uğrayan tekne turlarından birine katılıp kısa bir süre için misafir olabileceğiniz gibi daha uzun süre de kalabilirsiniz, konaklama tesisleri var. Görkemli dağların ve kanyonların eteklerindeki plajın uzunluğu 2 kilometre. Deniz 4 – 5 metreden sonra derinleşmeye başlıyor. Berrak koyu yeşil – lacivert tonlarındaki suların sıcaklığı orta seviyede. Mavili yeşilli bir tatil yapsam, sakin bir plajın temiz sularında keyifle yüzsem, dingin bir ortamda kafamı dinlesem, denize de, doğaya da doysam diyorsanız burayı görmeniz lazım. Yenecek bir şey yazmadığımın farkındayım ama yazarken ağzım sulandı yani. Canım tatil çekiyor, bir tatile çıksam da kendisine canım tatilim desem. Hatta, sevgili tatilim. Şöyle mesela: Sevgili tatilim; hızla bitmemeni ve bana gördüğüm, yaşadığım her şeyin tadını çıkarma imkanı vermeni bütün içtenliğimle rica ederken…vs…vs…

Kumlubük – Marmaris arası  24 kilometre. Koya varmak için Marmaris’den sırasıyla İçmeler, Turunç ve Amos istikametlerine gitmek gerekiyor. Aracınız yoksa Marmaris’e geldikten sonra dolmuşla Turunç’a gidebiliyorsunuz. Oradan Kumlubük’e bir taksiyle gidilebilir herhalde, bilmiyorum. Yolunun kötü olduğunu belirten yorumlar gördüm. Bir de yanınıza deniz ayakkabıları almanız iyi olabilir. Deniz mi, sahil mi taşlık emin olamadım ama bir taşlılık durumu var yani. Bir yerde de koyun çocuklu aileler için uygun olmadığı yazıyordu.

Gelmişken bir de tarihi yer göreyim derseniz Amos Antik Kenti buraya oldukça yakın. Koyun girişinde yer alan antik kente yürüyerek yarım saatte gidilebiliyormuş. Amos’dan geriye pek fazla bir şey kalmamış ama buradan göreceğiniz manzara çok güzelmiş. 12 odası, 3 villası, iskelesi ve özel plajı olan Villa Florya Butik Otel ve restoran – bar – plaj hizmetleri veren Hollandalı Ahmet’in Yeri (Diğer adı Kumlubük Yat Kulübü) koyun adı geçen yerleri arasında bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.