xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Mat Oje Nedir, Nasıl Kullanılır?

0 1.012

Kozmetik dünyasının son mucizelerinden olan mat ojeler 2015 yılına bomba gibi düştü dersek yanılmış olmayız. Tırnaklara ahşaba benzer şık ve havalı bir görünüm kazandıran mat oje modelleri birkaç yıl öncesine kadar yalnızca podyumlarda görülen ya da fahiş fiyatlara satın alınabilen ürünlerken günümüzde hemen her yerde bulabileceğiniz orta kalite ve hesaplı kozmetik markaları tarafından da satışa sunuluyorlar. Bugün ellerinize asalet katacak rengarenk mat oje seçeneklerine 2-3 lira arası fiyatlarla sahip olmanız mümkün.

Mat oje sürmek normal oje sürme teknikleri dışında özel bir uygulama gerektirmese de bu konuda biraz dikkatli olmanızda fayda var. Çabuk kuruyan ve kusurları daha çok gösteren mat ojelerin sürülmesi sırasında yapılan hataların kapatılması parlak ojelere göre daha zor olabiliyor.

Bu sorunun üstesinden gelmek için internette ve kozmetik dükkanlarında oldukça uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir oje sürme seti edinebilir ya da ojeleriniz tamamen kuruduktan sonra taşan yerleri çok az asetonla ıslatılmış kulak çubuklarıyla düzeltebilirsiniz.

 

Mat ojeler günümüzde pek çok farklı renk seçeneğiyle satışa sunulsalar da maalesef klasik ojelerde olduğu kadar zengin çeşitliliğe sahip değiller. Ancak eğer aradığınız renkte bir mat oje bulmakta zorlanıyorsanız evde kolaylıkla mat oje yapmak da mümkün. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey su kaynatabileceğiniz bir kettle, cezve, çaydanlık ya da tencere.

Ojenizin ilk katını normal olarak sürdükten sonra ikinci katı hiç bekletmeden 3-4 dakika kadar kaynayan suyun buharına tutarsanız dükkanlarda satılan mat ojelere oldukça yakın bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha profesyonel sonuçlar için ise şeffaf bir parlatıcı ya da baz oje içine bir parça mısır nişastası ekleyip karıştırdıktan sonra ojenizin üstüne son kat olarak sürmenizi tavsiye ederiz. Uyguladığınız nişastalı parlatıcı hem ojenizin daha güzel görünmesini sağlayacak, hem de onu büyük ölçüde matlaştıracaktır.

Yazımızda da sözünü ettiğimiz baz ojelerin kullanım alanları hakkında bilgi sahibi olmak için “Baz Oje Kullanmanın Önemi” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.