xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Mavi Erkek Ayakkabı Modelleri

2.590

Sonunda erkek ayakkabıları konusuna da eğildim değerli ziyaretçiler; yazıcaz bi’şeyler bakalım. Bunların mavisiyle başlamak nerden çıktı, şurdan çıktı; erkek blazer ceket modelleri veya kombinleri, neyse işte, öyle bir konuda yazarken mavi ayakkabılı bir kombin gördümdü ben, ‘erkek giyim’ kategorisinin bir yerlerinde olması lazım. Hoşuma gitmişti, bilinçaltıma da işlemiş demek ki mavi erkek ayakkabı modelleri konusuyla başlayacağım tuttu. Sadece erkek ayakkabısı resimleri bulup bıraksam ya, yok; bir de mavi ayakkabı giymiş erkek resimleri bulmaya çalıştım, neyse buldum bir iki tane. Lacivert erkek ayakkabı resimleri de ekledim, uyar bu konuya.

Erkek spor ayakkabı modelleri var mavi renkli, klasik deri ayakkabılar var, süet ayakkabı çeşitleri var; her türlüsünden ekledim. ‘İlkbahar-yazlık erkek kombinleri’ konumu gördünüz mü bilmiyorum; oraya eklediğim renkli, enerjik havalı bazı kombinler mavi erkek ayakkabı modelleri ile gayet güzel gider. Galeride göreceksiniz; bir arkadaş beyaz pantolon üstüne dökümlü, uzunca bir mavi tişört salmış, altına da tişörtün renginde mavi ayakkabılar giymiş ve de gayet hoş görünüyor. Mavili ekose gömlek, kot pantolon ve siyah blazer giydiğinizi varsayalım; spor tarzda mavi ayakkabılar giyebilirsiniz öyle bir kombinin altına pekala. Yazlık kaprilerle de olur mavi spor ayakkabılar.

Uyumlu bir görünüm, bir renk bütünlüğü istiyorsanız iki parçadan birini ayakkabıya uydurmanız lazım; ya pantolonu ya üstü. Oturduğum yerden kuruyorum şimdi; mavi beyaz çizgili tişört, siyah kot pantolon ve mavi ayakkabılar olur mu; olur. Baştan aşağıya siyahlara bürünüp üstünüze mavi blazer ceket alır ve ayaklarınıza mavi ayakkabılar giyersiniz, o da olur. Gri kot pantolonla mavi gömlek veya tişört giyer ve kıyafetinizi mavi ayakkabılarla tamamlarsınız. Gri gömlek-pantolon üstüne lacivert blazer alıp lacivert ayakkabılar giyersiniz. Şık kombinler yapmak çok zor bir şey değil, biraz özen gösterin en iyisini yaparsınız.

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.