xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Maydanozun Faydaları

0 1.656

Bağırsakları çalıştıran, böbrek taşları ve bağırsak kurtlarının bünyeden atılmasına yardımcı olan, kansızlığı gideren bir bitki olan maydanoz cilt bakımı amacıyla da kullanılabilir. Karaciğer dostu olan bu faydalı yeşillik salata ve yemeklerde kullanıldığında onlara lezzet verir, diğer faydalarını görmek içinse değişik şekillerde kullanılması gerekir. Maydanoz kürü uygulayarak cildinizin gençleşmesini ve vücudunuzun yabancı kimyasal maddelerden arınmasını sağlayabilirsiniz. Mesane iltihaplanması ve karaciğer rahatsızlıkları üzerinde etkili bir bitki olan maydanozun faydaları arasında adet kanamalarını kolaylaştıran ve adet sancılarına iyi gelen etkilerini de saymak gerekir.

Mantar şikayetiniz varsa ve bu yüzden ilaç kullanıyorsanız tedavinize destek olarak maydanoz da kullanmanız önerilir. Taze maydanoz tüketmek mantar hastalıkları tedavi sürecinin bir parçası olabilir, çünkü maydanozda bu tip hastalıklara karşı biyolojik aktiflik gösteren etkili maddeler bulunmaktadır. Sapıyla birlikte tüketilmesi tavsiye edilen maydanoz diş etlerinizin sağlıklı olmasına da yardımcı olur. Sinirimi kolaylaştıran bu yararlı bitki kabızlığı önler, ayrıca ateş düşürücü ve cinsel isteği arttırıcı etkileri de vardır. Kansızlık sorunu üzerindeki olumlu etkileriyle halsizliği gidermesi de maydanozun faydaları arasındadır. İltihap ve yaraların üstüne maydanoz lapası koyulduğunda yaraların iyileşme süreci hızlanır. Bir tutam maydanozun iyice çiğnendikten sonra yutulması bulantı ve nefes darlığı sorunlarına iyi gelir. Kaynatılmış maydanoz suyu gözlerdeki iltihap ve yanmalara karşı faydalıdır. Maydanozu ağız kokusu için kullanabilirsiniz. Yatmadan önce bir parça maydanoz çiğnemek daha rahat uyumanızı sağlar.

Ergenlik sivilceleri ile sorununuz varsa dolu dolu 3 yemek kaşığı ince kıyılmış maydanozu 100 ml. 70 derecelik etil alkolle karıştırın ve 3 hafta süresince ağzı kapalı bir kavanozda bekletin. 2 hafta geçtikten sonra karışımın suyunu süzün ve içine 300 ml. arı su ekleyin. Bu losyonu her gün bir parça pamuğa dökerek yüzünüze uygulayın. Faydasını bir süre sonra fark edeceksiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.