xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Mayo ve Bikini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

0 1.062

Doğru bikiniyi seçmek özellikle de yaz aylarının başında, yani denize girmeye az kaldığında zordur. Pek çoğumuz, hele bir de fazla vaktimiz yoksa, reklam panolarında, dergilerde ya da vitrinlerde gördüğümüz mayo veya bikinilerden en beğendiğimizi yalnızca fiyatına ve markasına bakarak satın almaya meylederiz. Ancak günlük deniz kıyafetlerinin hemen her ölçüleri belirli olan ve bol bol photoshopla şekle sokulan mankenler üzerinde harika görünmeleri sizi yanıltmasın. Gerçek dünyada söz konusu mankenler dahil pek çok kadının vücutlarında pek de memnun olmadıkları bölgeleri vardır. Bu nedenle bikini seçimi yapılırken de öncelik kaliteye ve bu bölgelerin kamufle edilmesine verilmelidir.

Bikini, mayokini, tankini veya mayo alırken dikkat edilecekler arasında ilk sırada kumaş kalitesi gelir. Bikininin ve diğer deniz kıyafetlerinin kumaşı hangi tipte vücuda giyilecek olursa olsun esnek ve kolay kuruyabilen yapıda olmalıdır. Dokunulduğunda hafif, yumuşak ve kaliteli hissi veren bir kumaş ıslandığında suyu tutarak bütün bir günü rahatsız geçirmenize sebep olabilir. Bu nedenle mayo ve bikini seçerken kumaş içeriğinde günlük kıyafetlerde pek de tercih edilmeyen polyesterin mutlaka bulunmasına dikkat etmenizi öneririz.

büyük beden mayo

Eğer kalça ve göbek bölgenizde toplanan fazla kilolardan şikayetçiyseniz bikini veya mayokini yerine mayo ve tankini modelleri arasından seçim yapmanız daha doğru olacaktır. Özellikle iki parça olmaları itibariyle daha rahat kullanım sağlayan ve güneşlenmeyi de kolaylaştıran tankiniler göbek çevresindeki fazlalıkları kamufle etmek konusunda harikadır. Mayo giymekten hoşlanmıyorsanız seçtiğiniz bikini ya da tankininin alt parçasının kenarları kalın ve yüksek belli olmasına dikkat edin. İnce kenarlara sahip veya ipli olan altlar hem göbek bölgenizi sıkıştırarak fazla kilolarınızı vurgular, hem de kalçanızın olduğundan daha geniş görünmesine neden olur. Bunun yanında hem alt, hem de üst parçalarda koyu renkleri tercih etmeniz sizi daha sıkı bir görünüme kavuşturur.

bikini modelleri

Pek çok insan zayıflıktan şikayet edilmesini sinir bozucu bulsa da biliyoruz ki aşırı zayıf vücutlar için doğru bikiniyi seçmek de en az fazla kiloları olanlar için olduğu kadar zor. Eğer vücudunuzun olduğundan daha dolgun ve sağlıklı görünmesini istiyorsanız bikini ya da mayo seçerken mutlaka açık renklere yönelmelisiniz. Kırık beyaz, açık mavi, pembe gibi renkler ve diğer renklerin açık pastel sonları hatlarınızı olduğundan daha zengin gösterir. Bunun yanında göğüsleriniz fazla küçük değilse dikkati göğüs bölgenize çekmek için hoş bir dekolte ortaya çıkaran alttan ve yandan destekli bikini modelleri ilginizi çekebilir. Küçük göğüslerde ise bikini altının düz, üstünün ise destekli, bol desenli ve iddialı renklere sahip olması görünüş açısıdan işe yarayacaktır.

bikini seçimi

Yaz için bikininizi hala seçmediyseniz “Örgü Bikini Modelleri” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.