xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Miranda Kerr Giyim Tarzı

0 5.101

Dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret’ın en ünlü mankenlerinden biri olan Miranda Kerr işindeki başarısı, mükemmele yakın vücut ölçüleri ve özel hayatındaki çalkantılara rağmen gösterdiği ideal annelik örneğiyle üzerinde topladığı ilgiyi sonuna kadar hak ediyor. İş yaşamında sürekli iddialı giyinmek, ağır makyajlar yapmak ve spot ışıklarının altında durmak zorunda olan pek çok kadının olduğu gibi Miranda Kerr’in stili de ağırlıklı olarak klasik ve spor tarzları bir arada bulunduran parçalardan oluşuyor.

Günlük hayatta yaptığı kombinlerde kot pantolon ve blazer ceket gibi zamansız parçaları ustalıkla kullanılan Kerr; iş gece gezmelerine ve özel davetlere geldiğindeyse olanca göz alıcılığıyla ortaya çıkıyor. İşte günümüzde dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak adlandırılan Miranda Kerr’in tarzı hakkında derlediklerimiz:

Yazımızın giriş kısmında bahsettiğimiz ve Miranda Kerr stili dendiğinde akla gelen ilk kombinlerden olan sade pantolon-ceket bileşimlerinden birini yukarıda görüyoruz. Kerr’in alışverişe çıkarken tercih ettiği bu kombinin yıldız parçası beyaz blazer ceketi gibi görünse de bizce ceketin içine giydiği toz pembe bluz hem kıyafetin ton dengesini sağlamak, hem de kombine kişilik katmak açısından son derece başarılı bir seçim olmuş. Siyah renkli zincir askılı çanta ile ayakkabıların sessiz uyumuna ise bayıldık!

Miranda Kerr Sokak Stili

Kırmızı ve lacivert baskılı bir mini etekle beyaz gömlekten oluşan bu kombin bize göre Miranda Kerr tarzı denildiğinde önünüze çıkabilecek en iyi örneklerden biri. Eteğin boyu, çantanın kıyafete hareket katan rengi ve ayakkabıların sadeliği tam da olması gerektiği gibi. Kombinde azda olsa göze batan tek detay ise beyaz gömleğin yakasından başlayıp eteklerine kadar inen koyu renkli bant. Aynı renkte ancak tamamen düz bir gömlek tercih edilse bizce çok daha bütünlüklü bir görünüm sağlanırdı.

Miranda Kerr Kalem Etek

Farklı tarz ve boylarda kalem etekler Miranda Kerr stili içinde geniş yer tutuyorlar. Son derece iddialı bir fiziğe sahip olan güzel manken herkese yakışmayan bu parçayı hemen her zaman mükemmel biçimde kombinlemeyi başarıyor. Fotoğrafta görülen kalem etek tek başına harika bir parça olmakla birlikte üstüne giyilen bluzun göğüs dekoltesi kombinin geneline uymak açısından fazla iddialı kaçmış diyebiliriz. Kerr’in sıklıkla tercih ettiği kaliteli fakat alabildiğine sade çanta ve ayakkabı bu kombini ideal biçimde tamamladıkları halde insan aynı kıyafetin biraz daha yüksek yakalı bir bluzla nasıl da kusursuz görüneceğini düşünmeden edemiyor.

Miranda Kerr'in Tarzı

“Kot üstü kot” tabir edilen ve kimi moda otoritelerinin hiç tasvip etmedikleri bu tarz bizce güzel yıldıza çok yakışmış. Miranda Kerr’in kıyafetleri içinde kot pantolonların geniş bir yer tuttuğundan daha önce bahsetmiştik. Boru paça ve skinny pantolonları sıklıkla tercih eden ancak İspanyol paçaya fazla prim vermeyen ünlü manken bu kombinde böyle klasik ve gösterişsiz iki parçanın mükemmel birlikteliği nasıl yakalayabileceğini dünya aleme göstermiş. Kombinin yıldızı ise tahmin edebileceğiniz gibi fazla sırıtmasalar da kendilerini gösteren leopar desenli topuklu ayakkabılar.

Ünlü kadınların tarzlarına ilgi duyuyorsanız bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz;

Ünlülerin Tarzları: Beyonce

Ünlülerin Tarzları: Kate Upton

Ünlülerin Tarzları: Kate Middleton

Ünlülerin Tarzları: Ece Sükan 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.