xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Modern Yemek Masası Modelleri

0 1.778

Farklı tarzlarda İtalyan mobilyaları üretimi ve satışı yapan Cassoni Furniture sitesinden seçtiğim modern yemek masası modelleri ile karşınızdayım sayın ziyaretçiler. Fotoğraflara bakarak yemek odası dekorasyonu hakkında da ilham alabilirsiniz. Sitede Murano cam ayaklı yemek masaları; kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak masalar; küçük veya büyük masalar; böyle bir sürü modeller var. Modern dekorasyon sevenlerin hoşuna gidecek orijinal biçimli tabanları olan masalar var. Böyle lafla olmaz ama tabii, görmek lazım. Gösteri başlasın o halde:

Ayakları Murano camından yapılmış olanlar çok hoş göründü bana, onlarla başlayayım. Bir konuyu yazarken o konuyla ilgili başka şeylere de sarıyor insan, bu yazıyı yazarken de Murano camına takıldım, bir ara onu da yazıcam.

murano cam ayaklı yemek masası

murano glass table

murano cam ayaklı oval yemek masası

Yemek odası takımı seçerken mobilyaların salonun büyüklüğüyle orantılı ve amaca uygun olmasına dikkat etmek gerekiyor. Tek başınıza mı yaşıyorsunuz 2-3 kişi olarak mı, kalabalık bir aile misiniz, sıklıkla yemeğe misafir geliyor mu; karar verirken bunları düşünmelisiniz. Takımınız mekandaki diğer mobilyalarla da uyumlu olmalı tabii.

contemporary dining tables

dining room decorating ideas      beyaz ayaklı cam yemek masası

modern dining tables

Modern dekorasyonun bana uyan birçok yönü var. Dekorasyon konuları için görsel bakarken klasik dekorasyon örneklerine de beğenerek baktığım oluyor ama ben çok fazla eşya sevmiyorum; az sayıda eşya olsun, boş alanlar kalsın, mekan ferah görünsün istiyorum; bu yüzden modern stil benim için daha güzel. Klasik mobilya ve eşyalar arasında da çok güzel şeyler var ama çoğunlukla ağır bunlar, rahatlık hissi vermiyorlar.

keramik yemek masası     modern yemek masası modelleri

cassoni furniture yemek masası modelleri     yemek odası takımı

Mekanlarımızı düzenlerken kullandığımız büyük parçaları ikide bir değiştirmiyoruz, bu yüzden iyi düşünüp karar vermek ve kaliteli şeyler seçmek gerekiyor. Ucuz malzemeden yapılmış dayanıksız mobilyaların astarı yüzünden pahalıya gelecektir, bu yüzden büyük mobilyalar söz konusu olduğunda alabileceğinin en iyisini almalı insan.

Cassoni’den seçtiğim modern yemek masaları bitmedi daha, devam edelim:

modern tarz yemek masası     dining tables

cassoni furniture yemek masaları     cassoni furniture dining tables

Bilmem beğendiniz mi, ben bazılarını çok beğendim. Her zaman keyifli masalarda huzurlu yemekler yemenizi dileyerek satırlarıma son veriyorum ama fotoğraflara değil. Cassoni Furniture’ın başka modern yemek masası modelleri için galeriye buyurun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.