xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Mommo; Kız Kardeşim

0 1.096

Vizyona 2009 yılında girmiş 95 dakikalık, dram tarzında bir film olan Mommo; Kız Kardeşim annelerini kaybetmiş 2 kardeşin dokunaklı hikayesini anlatıyor. Filmin gerçek hayattan alınmış olan öyküsünde çocukların anneleri ölmüş ve babaları yeni bir evlilik yapmıştır. Üvey anneleri tarafından istenmeyen çocuklar büyük babalarıyla yaşamaktadırlar fakat onlara bu da çok görülecektir. Hayattan bir arada ve sevdikleri insanlara yakın olarak yaşamak gibi gayet basit ve makul talepleri olan 2 kardeşin bu arzularının gerçekleşmemesi insanı deli ediyor; bunu filmi seyretmiş biri olarak söylüyorum. ‘Bu kadar az şey isteyen bu 2 ufacık şeyin gönlünü de yapamıyorsak niye yaşıyoruz ki?’ gibi düşünebilirsiniz bu filmi izlerken. Hayat çok şey…Bunu da ata sözü gibi bellemişim, arada kullanıyorum böyle. (:

Atalay Taşdiken tarafından yönetilen Kız Kardeşim; Mommo filminin çocuk oyuncularının oyunculuklarından etkilenmemek mümkün değil. Daha 9 yaşındayken kız kardeşinin babası, hamisi, akıl hocası; her şeyi olmak durumunda kalmış ve bunu da şahane bir şekilde başaran abiden de, kız kardeşinden de. Bu duru, sade filmin monoton bir ilerleyişi var; aksiyon arıyorsanız yok öyle bir şey ama tee içinizdeki bir yerlere fena halde dokunuyor; cidden. Böyle olmamalı, böyle olmamalıyız, böyle olmasın, niye böyle oluyor, hüff!…bu tarz şeyler hissediyor insan.

Müziklerini Erkan Oğur’un yaptığı Mommo; Kız Kardeşim filminin oyuncu kadrosu şöyle: Mehmet Çiğdem, Mehmet Bülbül, Ali Bakır, Mete Dönmezer ve Mehmet Usta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.