xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Monokrom Elbise Modelleri

0 1.431

İçeriğini zenginleştirmek için elimden geleni yaptığım değerli web sitem binkelam ve onun sayın ziyaretçileri; monokrom elbise modelleri konulu bir yazıyla karşınızdayım. Epeyce resim indirdim, umarım konu sizin için doyurucu olur. Bu tabir aslında siyah beyaz elbise ile aynı şeyi ifade ediyor ama moda dünyasında böyle bir isim de verilmiş. Ve görseniz ki bir kısmını görmeniz için açtım konuyu zaten; siyahla beyazı farklı biçimlerde bir araya getirerek öyle değişik kombinasyonlar yapmışlar ki.

Farklı boyutlardaki beyaz puantiyelerle süslenmiş siyah bir elbiseyle yapıyorum açılışı, buyurun:

monokrom elbise modelleri-14     monokrom elbise modelleri-5

Kloş elbise modellerini sevenlere hitap edebilecek bir elbiseyle devam ediyorum. Birbiriyle aynı boyutlardaki siyah beyaz karelerden oluşuyor bu da:

monokrom elbise modelleri-15

 

2 renkle sonsuz sayıda model oluşturabilir herhalde, resimlere bakarken öyle düşünüyor insan. Şimdi ekleyeceğim elbise bele kadar düz siyah, ondan sonra siyah beyaz çizgili elbise tadında, ondan da sonra önce siyah, sonra beyaz kalın birer bant geliyor.

monokrom elbise modelleri-13

 

Başka ne var klasörümüzde; daha çok var da yazının arasına hangilerini eklesem diye bakınıyorum ve de karar verdim: Floral desenlerle bezenmiş kapalı yakalı, kısa kollu dar kesim bir elbise ekliycem:

floral desenli monokrom elbise

 

Monokrom elbise modelleri hepsinin siyah beyaz olması açısından birbiriyle aynı, desenler ve modeller açısından ise büyük bir çeşitlilik var. Şimdi de kolları ve yakasından göğüs altına kadar olan bölümü enine, kalan kısmı boyuna çizgilerle yapılmış bir model görelim:

siyah beyaz mini elbise

 

Ve artık galeriyi ekleyip sizi diğer resimlerle baş başa bırakayım ben.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.