xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Mor Gece Elbisesi Modelleri

1.814

Sizin için güzel mor gece elbisesi fotoğrafları bulucam diye epeyce dolandım internette sayın ziyaretçi; umarım bulduklarım hoşunuza gider. Fotoğraf çok da kimileri küçücük, bazıları güzel değil – bana göre yani, kimilerinde model güzel poz kötü; seçmek için epeyce zaman harcamak gerekiyor. Az – çok hoşuma giden uzun ve kısa mor abiye elbise fotoğrafları toplayabildim sonunda ama.

Konuya vücut tipine göre abiye elbise seçimi hakkında birkaç bilgiyle başlayalım. Göğüsleriniz dolgun, beliniz ince ve kalça kısmınız genişse kum saati vücut tipine sahipsiniz demektir. Bu durumda düz renkli, basene oturup aşağıya doğru uçuş uçuş inen elbiseler size yakışacaktır. Bel hattı düz, kalçaları dar, omuzları geniş ve göğüsleri normal ölçülerde veya iri olan kadınlara daha çok straplez veya askılı abiye elbise modelleri tavsiye ediliyor. Bu vücut tipine (Dikdörtgen vücut tipi) sahip olan bayanların omuzları daha geniş gösterecek olan omzu süslü – detaylı modellerden uzak durmasında fayda var. Bir tanesi vintage abiye tarzında olmak üzere 2 mor abiye fotoğrafı ekleyeyim, bu konuda birkaç söz daha edicem.

mor abiye elbise modelleri                        vintage tarzı mor abiye

Göğüs kafesiniz küçük, beliniz ince ve kalçalarınız genişse, bacaklarınızın üst kısmı dolgun ve omuzlarınız darsa vücudunuz armut tipi vücut kategorisine giriyor. Bu durumda üst kısmı drapeli, etekleri uçuşan şifon elbise modelleri size yakışacaktır. Gelelim elma vücut tipine; omuzlarınız ve göğüs kafesiniz geniş, beliniz kalın ve kalçalarınız darsa, bir de boynunuz kalın ve kısaysa bu kategoriye giriyorsunuz demektir. Sizin mor gece elbisesi modelleri arasından seçim yaparken boyun kısmı açık, mesela derin V yakalı bir elbise seçmenizde fayda var. Böylece boynunuz daha uzun görünür.

Galeride başka modeller de görebilirsiniz. Binkelam iyi seyirler diler.

 

 

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.