xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Mori Lee Büyük Beden Gelinlik Modelleri

0 1.198

Mori Lee by Madeline Gardner New York’ta isim yapmış bir gelinlik markasıymış sayın ziyaretçi; ben ilk defa dün duydum. Yazmak istediğim konular için orada burada gezindikçe bir şeyler duyup duruyorum işte böyle. Bir sürü koleksiyon var bu isim altında, ben sizi Mori Lee büyük beden gelinlik modelleri arasında dolaştıracağım şimdi.

Siftahı omuz ve göğüs kısmı dantel aplikeler ve kristal boncuklarla süslenmiş kolsuz bir gelinlik modeliyle yapalım mı? Gelinliğin dantel aplikeleri kalçaların altına kadar devam ediyor ve belinde kristal taşlardan, üst kısmıyla uyumlu bir kuşak var.

büyük beden kolsuz gelinlik

Boncuklu dantel aplikeleri ve taşlı bir kuşağı olan bir boyundan bağlı gelinlik modeli geliyor:

boyundan bağlı büyük beden gelinlik

Mori Lee Julietta koleksiyonunda fazla kilolu gelin adayları için özenle tasarlanmış çok şık modeller var. Şimdi tül kumaş üzerine narin nakışlarla süslenmiş bir V yaka gelinlik görelim. Modelin arkası da V şeklinde açık.

büyük beden v yaka gelinlik

Mori Lee gelinlik modelleri ki bu modeller Madeline Gardner tarafından tasarlanıyor; dantel aplikelerin en zarifleri ve kristal boncukların en parlak olanlarıyla süslenmiş. Şimdi kalp yakalı bir kuşaklı gelinlik modeliyle tanıştırıcam sizi. Modelin saten kuşağının üstünde kristal taşlarla yapılmış güzel bir toka da var.

kalp yaka kuşaklı gelinlik

Göğüs kısmı işlemeli, göğüsten kalçaların altına kadar çapraz drapeli, etekleri drapelerin bittiği noktadan itibaren pililerle hareketlendirilmiş havalı bir gelinlikle devam edelim Mori Lee büyük beden gelinlik modelleri arasındaki turumuza.

drapeli straplez gelinlik

Bu kadar…değil, galeride başka modeller de görebilirsiniz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.