xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Mudo Etek Modelleri

0 1.222

Monokrom etek modelleri ilginizi çekiyorsa Mudo 2014 etek modelleri arasında bir tur atmalısınız, ilginizi çekecek parçalara rastlayabilirsiniz. Siyah beyaz küçük küçük kareli bir şey var mesela; fular yaka beyaz bir bluz ve siyah blazer ceket ve topuklu ayakkabılarla kombinlendiğinde çok güzel bir ofis kıyafeti olabilir.

Böyle bir etekle yapabileceğiniz tek kombin bu mu, ne münasebet; Mudo kadın tişört modelleri arasında işlemeli bir beyaz penye var mesela, onunla da giyebilirsiniz. Bir çift de rahat yazlık ayakkabı veya sandalet; o kadar.

Bu tişörtle takı da kullanılır; boynunuza güzel bir kısa kolye-siyah olabilir, siyah bir bileklik. Siyah üstle de giyilir bu etek tabii veya kırmızıyla. İnce yapılıysanız içine sokulmuş dar bir bluzla giyebilirsiniz, kısa ve dökümlü bir bluzla da tamamlanabilir. Mudo etek modelleri arasında etnik desenli etek çeşitleri de var, öyle bir örnek de ekleyeyim elim değmişken. Gri veya kırık beyaz bir bluzla güzel durur bu da.

mudo monokrom etek

mudo kadın tişört modelleri

etnik etek-mudo

Mudo Collection tarafından beğeninize sunulan modeller arasında kloş etek çeşitleri de var. Pamuklu kumaştan yapılmış beyaz bir etek var mesela, üstünüze kontast renkte bluzlar giyin, ayağınıza da eteğin veya bluzun renginde ayakkabılar; çok hoş görünürsünüz. Kemer köprüleri var bu etekte, kısa bluzla giymek lazım; beline de bluzun renginde düz veya desenli bir kemer takabilirsiniz. Başka renklerde kloş etekler de var tabii, onlardan birini de ekleyelim.

mudo beyaz kloş etek

bordo rengi etek-mudo

Siyah garnili bordo bir kalem eteğe ne dersiniz, çok şık görünüyor. Haki, siyah, gri kalem etek modelleri de bulabilirsiniz Mudo etek modelleri arasında. Kilo fazlanız varsa bu tarz etekleri eteğin renginde veya ona yakın üstlerle giymelisiniz, ince ve orantılı bir yapıya sahipseniz kontrast yapmaktan korkmayın.

garnili kalem etek-mudo

mudo siyah kalem etek modelleri

Hareketli eteklerden hoşlanmıyorsanız Mudo klasik etek modelleri size hitap edecektir. Ne dar, ne kalem, ne kloş; düpedüz, rahat ve sade bir eteğim olsun diyorsanız Mudo spor etek modelleri size göre. Belden büzgülü, önü bağcıklı, hafif dökümlü bir etek ver; giyin ve adımlarınızı rahat rahat, geniş geniş atarak salının sokaklarda; sefanız olsun.

 

 

 

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.