xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Muhteşem Büyük Beden Gelinlik Modelleri

0 2.755

Fazla kilolarından şikayetçi olan ve bu yüzden hayal ettiği kadar güzel bir gelin olmayacağından endişe eden gelin adayları, rahat olun, Pronovias sizin için muhteşem büyük beden gelinlik modelleri hazırlamış. Daha sonra ekleme olur mu bilmiyorum ama şimdilik 12 tane birbirinden güzel model var ve bunlarla binkelam.com ziyaretçileri için bir video hazırladım.  Onu koymadan önce modeller hakkında biraz bilgi vereyim diyorum:

Alcanar: Katmanlı, zengin görünümlü tül kumaşı ve dantel detaylarıyla göz alıcı bir prenses tarzı gelinlik örneği.

Atlantis: Bu şifon etekli gelinlik modelinin önden kapalı, yuvarlak kesimli bir yakası var, sırtı ise V harfi şeklinde açık bırakılmış. Belden aşağıya zarafetle akan şifon kumaşı sayesinde fazlalıklarınızı gözden gizler ve size hareket rahatlığı sağlar.

Barroco: Straplez kesim, etekleri A harfi gibi açılan, dantel detayları ve çiçek nakışlarıyla zenginleştirimiş bir balo tipi gelinlik modeli.

Chantal: Gövdesi en yukarıdan kalçaların altına kadar drapelerle bezenmiş straplez yakalı, kadınsı bir gelinlik.

Drape: Saten kumaştan dikilmiş, üst kısmında daha yoğun olmak üzere dantel detayları eklenmiş. Kalp yakalı, yanlardan cepli, A tipi etekli bir model. Belinde ince, saten bir kuşak var.

Draval: Kalp yakalı korsaj kısmını tamamen kaplayan dantel detayı, asimetrik katmanlı tül eteklerinde de seyrek bir şekilde devam ediyor.

Dresine: Chantilly danteli aplike edilmiş tül kumaştan dikilmiş göz alıcı bir büyük beden balık etek gelinlik modeli. Sırt kısmı için ayrıca çıkarılabilir bir pelerin de tasarlanmış.

Drileas: Mikado ipeğinden dikilmiş olan bu çiçek nakışlı gelinliğin arkasında kalçaları örten boncuk aplikeli bir eklentisi var.

Drimea: Çiçek aplikleriyle süslenmiş kalp yakalı, dantelli, tül etekli güzel bir deniz kızı gelinlik.

Druida: Kalp yakalı, bütünüyle dantel işlemeli ve balık etek kesimli bir büyük beden straplez gelinlik modeli.

Drusila: V yakasının düz bir çizgi şeklinde değil de kıvrımlı kıvrımlı geliyor, benim hoşuma gitti. Bunun terzilik sözlüğünde bir ismi vardır herhalde de, ben bilmiyorum onu. Sırt kısmı dantel aplikeli tül kumaştan yapılmış kolsuz, deniz kızı kesimli bir model.

Orobia: Düğününüzde güzel bir bohem tarzı gelinlik giymek istiyorsanız yakası önden de, arkadan da V şeklinde açık olan bu modeli beğenebilirsiniz. Beden kısmı güpürden yapılmış olan gelinliğin etekleri ise akıcı şifon kumaştan dikilmiş.

Pronovias 2017-18 büyük beden gelinlik modelleri arasında fiyatı en düşük olanı 1.400 £’luk etiketiyle Chantal, onu fiyatı  1.740 £ olan Orobia takip ediyor. En pahalısı ise Dresine, onun fiyatı 3.390 £.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.