xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Mükemmel Bir Gelin Makyajı İçin Dikkat Etmeniz Gereken 10 Şey

0 1.415

Düğün gününüz için mükemmel bir gelin makyajı hayal ediyorsunuzdur mutlaka. Öyleyse biz de size bu hayalinizin gerçek olması için nelere dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatalım:

1.Cilt Bakımı Yapmaya Önceden Başlayın

Düzenli bir cilt bakım rutininiz yoksa oluşturmaya başlamanın tam zamanı. Buna düğün tarihinden haftalar önce başlamalısınız. Cildin pürüzsüz ve sağlıklı olması makyajın daha güzel görünmesini sağlar. Diş bakımına her zamankinden daha çok özen göstermeyi ve düğün yaklaşırken dişlerinizde lekeler oluşturabilecek içeceklerden uzak durmayı da unutmayın.

2.Provasız Olmaz!

Profesyonel bir makyözle çalışacaksanız sizin için en iyisini yapabilecek, ne istediğinizi anlayacak kişiyi bulmak için birkaç farklı makyaj sanatçısıyla görüşün. Düğüne 1.5 – 2 ay kala bir deneme makyajı yaptırın. Makyajı kendiniz yapacaksanız yine önceden provalar yapın. Aynı makyajı birkaç farklı markanın ürünüyle yaparak hangisinin en iyi sonucu verdiğini görme yoluna da gidebilirsiniz.

Evde deneme yaptığınız zaman hatalarınızı görmek için flaşlı fotoğraflarınızı çekin.

3.Zamanlamaya Dikkat!

Makyaj için, yeterli olduğunu düşündüğünüz zamandan yarım saat kadar fazlasını ayırın. Böylece kendinizi daha rahat hissedersiniz ve olası aksilikleri düzeltmek için zamanınız olur.

4.Kaliteli Makyaj Malzemeleri Kullanın

Güzel, kalıcı bir makyaj istiyorsanız kullandığınız malzemeler kaliteli olmalı.

5.Farklı Stiller Denemeyin

Böyle önemli bir günde her zamankinden farklı bir makyaj stili deneyerek riske girmeyin. Bu tabii ki günlük makyajınızdan farklı olacak ama düğün gününüz size yakıştığını bildiğiniz renklerden başka renkler veya sürüm teknikleri denemeniz için doğru bir gün değildir.

Hafifçe vurgulanmış gözler, ışıldayan bir ten ve pembe yanaklar güzel bir gelin olmanız için yeterlidir. Gözlerinizi ve dudaklarınızı aynı anda vurgulamaktan kaçının. Hangisi belirginse diğeri daha hafif olsun.

6.Bambaşka Biri Olmaya Değil, Güzelliğinizi Vurgulamaya Odaklanın

Günlük hayatta tercih ettiğiniz tonlardan çok daha koyu, çok farklı renklerden ve tekniklerden uzak durun. Aynaya baktığınızda başka birini değil, yüzünün en güzel yanları vurgulanıp kusurlu bölgeleri örtülmüş olarak kendinizi görmelisiniz.

Dudaklarınız ve yanaklarınız için hafif, pastel renkleri tercih ediyorsanız düğününüz için biraz daha canlı tonları tercih edin. Aksi taktirde fotoğraflarda çok solgun görünürsünüz.

7.Rötuş Yapmak Gerekebilir, Hazırlıklı Olun

İçinde birkaç mendil ve ruj, transparan pudra gibi malzemelerin olduğu küçük bir makyaj çantası hazırlayın, zira düğün esnasında küçük rötuşlar yapmanız gerekebilir.

8.Suya Dayanıklı Bir Maskara Tercih Edin

Bu çok özel günde gözyaşlarınıza hakim olamayacağınız anlar olabilir. Bu yüzden maskaranız suya dayanıklı türden olmalı.

9.Makyaj Bazı Kullanın

Temizlenmiş ve nemlendirilmiş cilde uygulanmış iyi cins bir makyaj bazı gelin makyajı için önemlidir. Böylece, bu koşuşturmalı ve mutlu saatler boyunca fotoğraf çektirirken, dans ederken, masaları gezerken makyajınız daima düzgün görünür.

10.Mevsim, Düğün Mekanı Ve Saati Gibi Detayları Da Dikkate Alın

Kış aylarında veya kapalı alanlarda yapılan düğünler için uygulanacak göz makyajı biraz parıltılı, gösterişli olabilir. Fakat yaz sezonunda ya da açık havada yapılan düğünlerde, örneğin bir kır düğününde daha doğal ve hafif bir uygulamayı tercih etmek gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.