xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Mutlu Evliliğin En Önemli 2 Sırrı

0 958

Evliliğe giden uzun bir ilişkiniz varsa ya da yeni evliyseniz hemen herkesin kendisine sorduğu “Evlilik aşkı öldürür mü?” sorusu sizin de zihninizde dolaşmaya başlamış olabilir. Açıkçası ilişkinin en yoğun yaşandığı ilk zamanlarda hissedilen heyecanın, tutkunun ve kalp çarpıntısının sonsuza dek kalıcı olmadığı bilim tarafından kanıtlanmış bir gerçek. Harika bir ilk buluşma, ardından gelen flört dönemi, sevgililik ve evlilik aşamalarının hepsi kendi içlerinde farklı heyecanlar, farklı güzellikler taşısalar da beynimiz ve vücudumuz birbirinizi yeni tanıdığınız zamanlardaki hormonal durumu uzun yıllar boyunca sürdürmüyor. Ancak bu durum mutlu bir evlilik yapmanın ve sürdürmenin mümkün olmadığı anlamına gelmez.

 

Sevgililiğin hayat arkadaşlığına dönüştüğü evlilik kurumu çiftlere birlikte kuracakları bir yuva, yetiştirecekleri şirin mi şirin çocuklar, kısacası birlikte yaşanacak bir hayat vaat etse de flört aşamasındaki görece rahatlığın azalmasına ve hayatla ilgili iyi kötü hemen her şeyin iki insanı birden etkilemesine neden oluyor. Evlilikte heyecanın azalması, sevgilinin bitmesi, evlilikten sıkılma gibi şikayetlerin pek çoğu da sorunlarla baş etmede yaşanan güçlükler, çiftlerin birbirlerinden ayrı zaman geçirmeye sıcak bakmaması veya hayatın akışına kapılıp birbirlerine yeterince zaman ayırmamalarından kaynaklanıyor. Bu tarz sorunlar aileye çocukların ya da torunların katılması, yeni bir eve geçilmesi, yeni bir şehre taşınılması, iş değişikliği gibi durumlarda kısa süreli olarak ertelenseler de köklü olarak çözülmediklerinde mutlaka bir şekilde tekrar ortaya çıkıyorlar.

Yazımızda mutlu evliliğin sırları hakkında uzmanların ve evliliklerini uzun zaman sürdürmeyi başaran çiftlerin tecrübelerinden çıkarabildiğimiz en önemli 2 dersi paylaşacağız.

Evliliği Kurtarma Yolları

1. Hem kendinize, hem de birbirinize zaman ayırın. Çiftlerin hayatın getirdiği zorluklar söz konusu olduğunda birbirleriyle sağlıklı biçimde iletişim kurup problemleri paylaşmaktansa dertlerini kendi başlarına çözmeye çalışmaları ilişkiyi en fazla yıpratan durumlardan biridir. Bu durum en ufak pürüzü birbirinizle anında paylaşmanız ve üzerine saatlerce konuşmanız gerektiği anlamına gelmese de aynı çatı altında yaşayan iki insanın birbirinden tamamen farklı şeylerle alakadar olmaları bu insanları normal olarak birbirlerinden uzaklaştıracaktır. Aynı şekilde günün her dakikasının birlikte ve iç içe geçirilmesi, arkadaş gruplarının tamamıyla aynı kişilerden oluşması, birlikte yapılan aktivitelerin rutine binmesi gibi durumlar nedeniyle de mutlu bir evlilik sürdürmek zaman zaman zorlaşabilir. Bu gibi sorunların çözülmesi için yapılacak en doğru şey çiftlerin hem birbirleriyle, hem de kendi başlarına kaliteli zaman geçirebilecekleri bir ortamın aile içinde yaratılmasıdır.

Mutlu Evliliğin Sırları

Eşinizle baş başa kaldığınız akşamları televizyon izleyip erkenden yatarak geçiriyorsanız belki bir dahaki sefere birlikte romantik bir yemeğe çıkmayı ya da ikinizin de beklediği bir filmi izlemeyi düşünebilirsiniz. Bunun yanında hem sizin, hem de eşinizin birlikte ve ayrı ayrı keyif aldığınız uğraşlarınız olması çok önemli. İlgi duyduğunuz bir konuda kursa gidip akşam eve geldiğinizde tecrübenizi eşinizle paylaşmanız hem size, hem de ona iyi gelecektir.

Evlilikte İletişim

2. Sorunlarınızı konuşarak çözün. Eğer sürekli duyduğumuz ancak açıkçası pek de örneğine rastlamadığımız birbirine tamamen zıt kutuplarda olan çiftlerden değilseniz hayata, olaylara bakışınızda ve problem çözme anlayışınızda muhtemelen bazı ortaklıklar vardır. Eğer sorunlarınız olduğunda bu ortaklıklara güvenerek birbirinizle paylaşmaktansa içinize kapanmayı tercih ederseniz sorunlar büyür ve ileride yıpratıcı kavgalar olarak ortaya çıkarlar. Mutlu evliliğin sırları ev işleri, çocuk bakımı, eşlerin maaş seviyeleri gibi durumlardan çok sağlıklı bir iletişimin kurulması ve sürdürülmesiyle ilişkilidir. En ufak sorunu büyütüp bir felaketmiş gibi eşinizin üstüne salın demiyoruz elbette; ancak ona kırıldığınız ya da bozulduğunuz durumları, size önemli gelen problemlerinizi ve üstesinden gelmekte zorlandığınız şeyleri de tıpkı mutluluklarınızı paylaştığınız gibi birbirinizle paylaşmanız mutlu bir evlilik için olmazsa olmazdır.

Mutlu evlilik güzel gelinlikle başlar diyenlerdenseniz “2015 Gelinleri İçin Muhteşem Gelinlikler” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Huzur dolu günler dileriz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.