xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Natal Harita (Doğum Haritası) Nedir?

0 4.699

Astroloji literatüründe natal harita olarak geçen doğum haritası siz doğduğunuz anda gökyüzündeki gezegenler, evler ve burçların hangi konumda olduğunu gösterir. Bir insanın doğum haritasının çıkarılabilmesini sağlayan en önemli bilgi doğum saatidir. Doğum saatinden kastedilen şey bebeğin ilk nefesini aldığı andır; günümüzde doğumların büyük kısmı hastanede yapıldığı için astrolog tarafından düzeltilmesi kolay olan bir yanılma payıyla bu an birçok kişi için tespit edilebilmektedir. Doğum saati ve tarihi kesin bir şekilde belirli olmayan kişilerin natal haritasını oluşturmak oldukça zordur.

Doğum haritası analizi günlük burç yorumlarından farklı bir olaydır. Bu harita tamamen kişiye özeldir, sadece haritası çıkarılan insanın hayatına ait dinamikleri içerir. Doğum saatine ve yerine göre çıkartılan bu haritanın oluşturulmasında koordinatlar çok önemlidir. Zira koordinatlar aynı gün ve saatte dünyaya gelen kişiler arasındaki farklılıkları gösterirler. Gökyüzünde bulunan planetlerin burç konumları benzer olsa bile bu planetlerin 2 ayrı harita üzerindeki yerleşimleri birbirinden farklı olur. Bu da aynı gün ve saatte doğan 2 kişinin hayatlarının birbirinden farklı bir şekilde seyretmesini getirir. Astroloji inancına göre tıpkı parmak izi gibi tamamen kişiye özel bir belirleyici olan doğum haritasının iyi bir şekilde anlaşılabilmesi kişinin karşısına çıkacak olasılıklar hakkında bilgi edinmesine ve hayatını bu bilgiye göre yönlendirmesine imkan verir.

Astrolojiye göre doğum haritası sayesinde bireyin tavrı, görünümü, sağlık durumu, her türlü ilişkileri, eğitimi, inançları, kariyeri, hedefleri ve korkuları ile onu bekleyen iyi ve kötü dönemlerin, karşısına çıkabilecek risklerin saptanması mümkündür. Bir kişinin natal haritası kendisine ait bilgilerin dışında ailesi, eşi, çocukları, sosyal çevresi, iş alanında rekabet edeceği kişiler, ona eğitim veren veya hizmet eden insanlarla ilgili bilgileri de içerir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.