xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Natalie Portman’ın Güzellik Sırları

0 1.733

Duru güzelliği ve ince, düzgün fiziğiyle dikkat çeken Natalie Portman böyle görünmek için neler yapıyor, nelere dikkat ediyor; hiç merak ettiniz mi?

Ben etmemiştim açıkçası. Fakat Binkelam için bu konuda bir yazı yazmaya karar verince merak etmek durumunda kaldım. Haydi hep beraber bu konuda bir şeyler öğrenelim:

1981 doğumlu zarif ve güzel oyuncu cilt temizliği için her gün Joelle Ciocco temizleme sütü kullanıyormuş. Hassas ciltler için olanından galiba. Portman bu ürünün doğal olduğunu, cildini koruduğunu ve güzel koktuğunu ifade ediyor.

Natalie Portman kadınlara kaşlarını asla çok fazla aldırmamalarını tavsiye ediyor.

Şöyle bir durum vardır ya, belli bir şeyi başkalarında beğenir ama kendimize yakıştıramayız, yapamayız. Kırmızı ruj Portman için böyle bir şey işte. Kendisi dudaklarını doğal renklerine yakın rujlarla renklendirmeyi tercih ediyor.

Natalie Portman’ın güzellik sırları listesinde sıra bu güzel kadının makyaj konusundaki tutumuna geldi. Portman günlük hayatta pek makyaj yapmıyor ve genel olarak doğal görünümlü, hafif bir makyajı tercih ediyor. Makyaj yaparken yüzünün bir noktasını vurgulayacaksa dudaklarını değil gözlerini vurguluyor.

Portman’ın hemen her zaman yanında taşıdığı bir ürün varmış; Diorskin Nude Compact. İnternetten şöyle bir bakındım, kolayca sürülen ve cilde kadifemsi bir görünüm veren su bazlı, hafif bir fondötenmiş bu. Kullanıcıların söylediğine göre cilde güzel bir ışıltı katıyor, sağlıklı bir görünüm kazandırıyormuş. Sivilce sorunu olanlar için ideal bir ürünmüş ayrıca. Fakat hafif bir fondöten olduğu için kapatıcılığı yüzü çok kızarık ve pütürlü olanları tatmin etmeyebilir.

Daha fazla kapatması için kat kat sürebilirsiniz tabii, bunu yapsanız bile yüzünüze maske takmışsınız gibi bir hava vermiyormuş. Bazı fondötenlerin verdiği yapış yapışlık hissini vermiyormuş bir de. Diorskin Nude Compact’ın cildin hava almasına engel olmayan bir ürün olduğunu da ekleyip bu konuyu kapatıyorum.

dior diorskin nude compact

Konumuza dönelim; Natalie Portman sabahları kalkınca ve geceleri yatmadan önce cildini temizlemeyi ve nemlendirmeyi asla ihmal etmiyor. Makyajlı uyumaktan da her zaman kaçınıyor. Açık havaya çıkmadan önce cildini güneş ışınlarından koruyacak bir ürün kullanmak da Portman’ın olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Portman hamileyken cilt çatlakları sorununa maruz kalmamak için karın bölgesine her gün bazı yağlarla masaj yapmış. Organik ürünler üreten Pai isimli bir şirketten aldığı kabak çekirdeği yağı hakkında olumlu sözler etmiş, ben bunu okuyunca ne yaptım, hemen kabak çekirdeği yağı hakkında bilgi aradım tabii. Bu yağ haricen uygulandığı zaman cildi yumuşatıyor ve düzgün bir görünümü olmasını sağlıyormuş. (Bunun dışında dahili olarak alınmasının ve salatalara soğuk olarak katılmasının da çeşitli faydaları var. Mesela içerdiği bazı maddeler insanı kanser riskine karşı koruyor. Çok önemli bir özelliği de iyi huylu prostat büyümesi önlemesi veya mevcut sorunu azaltması.)

Natalie Portman cildinin insanın özendiren parlaklığını borçlu olduğu şeylerden birinin su olduğunu söylüyor. Ünlü sinema oyuncusu gün içerisinde yeterince su içmeyi ihmal etmiyor. Bu ‘yeterince’nin karşılığı günde 8 su bardağı sudur bildiğim kadarıyla.

Portman insanın kendini rahat hissetmesiyle iyi görünmesi arasında bir bağlantı olduğuna inanıyor ve rahatlamak için akupunktur yaptırıyor. Kendini manikür ve masajla şımartmayı da seviyormuş bu arada.

Natalie Portman düzenli olarak egzersiz yapıyor. Koşu, yürüyüş, pilates ve yüzme güzel oyuncunun sıklıkla yaptığı sporlar arasında yer alıyor. Kendisi anne olduktan sonra kimyasal madde içeren ürünlere karşı daha mesafeli davranmaya başlamış.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.