xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Nefesini Tut / Don’t Breathe

0 1.747

2016 ABD yapımı bir gizem – gerilim filmi olan Nefesini Tut (Don’t Breathe) isminin hakkını fazlasıyla veren bir yapım; filmi izlerken nefesinizi tutmamanız mümkün değil. İyi bir tek mekanda geçen gerilim filmi izlemek isterseniz Fede Alvarez yönetmenliğindeki bu 88 dakikalık yapımı kaçırmamalısınız. Filmin tamamı değil, fakat ürkütücü sahneleri tek mekanda geçiyor.

Filmin konusu şöyle: Rocky, Money ve Alex Detroit’te ufak tefek hırsızlıklar yaparak geçinen 3 gençtir. Rocky evdeki sorunlardan ve annesinin kendisini istismar etmesinden bunalmış, kız kardeşiyle birlikte Kaliforniya’ya gitmeyi kafasına koymuştur. Erkek arkadaşı Money de aynı hayalin peşindedir. Babası bir güvenlik şirketinde çalışan Alex çetenin evlere kolaylıkla girmesini sağlamaktadır. 3 hırsız, hayallerini gerçekleştirmek için kızının ölümü üzerine kendisine verilen 300.000 Doları evinde saklayan eski bir askerin evini soymaya karar verirler. Adamın gözleri görmemektedir ve planladıkları vurgun oldukça kolay görünmektedir. Ne var ki işler umdukları gibi gitmez ve kendilerini büyük bir dehşetin ortasında bulurlar.

Kaliteli gerilim filmi bulmak kolay değil biliyorsunuz, bu tarzda pek çok film seyretmiş biri olarak izlediklerimin epeyce bir kısmının 5 para etmez yapımlar olduğunu söyleyebilirim. Nefesini Tut (Don’t Breathe) yaratıcı ve keskin kurgusuyla, klostrofobik yönü ve gerilim dozunun yüksekliğiyle türünün iyi örnekleri arasında sayılmayı hak ediyor. Karanlıklar diyarında kör adam kraldır tezini fena halde kanıtlayan filmde görme duyusunu kaybetmiş olan adamın duyma ve dokunma duyularının ne kadar gelişmiş olabileceğini tüyleriniz ürpererek izliyorsunuz. Çete üyeleri eve girdikten sonra tempo hiç düşmüyor; hep gerilim, hep ürperti, hep hop oturup hop kalkma durumları. Kör adamı canlandıran Stephen Lang zengin senaryoyu yüksek performansıyla güçlendiriyor. İzleyici yorumları da filmin gerilim filmi sevenler tarafından mutlaka izlenmesi gerektiğini gösteriyor. Konu orijinal değil ama çok iyi bir şekilde işlenmiş. Hakikaten gerim gerim gerilmek istiyorsanız böyle bir filmi sinemada izlemelisiniz tabii.

Nefesini Tut’un oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Stephen Lang, Jane Levy, Dylan Minnette, Daniel Zovatto, Franciska Töröcsik, Jane May Graves, Katia Bokor ve Sergej Onopko.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.