xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Nostalji Rüzgarı: Vintage ve Retro Saç Modelleri

0 2.335

Son yıllarda moda dünyasının güncel olana dair pek de bir şey üretememesinin, ya da güncel olanın yaratıcılığa elverişli olmamasının sonucu olarak 1800’lü yıllara kadar uzanan retro ve vintage akımlarının büyük bir yükseliş yaşadığı hepimizin malumu.

Üstelik bu eskiye dönüş yalnızca kıyafetlerle sınırlı kalmıyor. 2000’li yıllarda başımızı ne yöne çevirsek vintage veya retro mobilyalar, aksesuarlar ve hatta saç modelleri görebiliyoruz.

Yazımızda birkaç örneğine göz atacağımız retro ve vintage saç modelleri aslında günümüz insanının yaşadığı memnuniyetsizliği de ortaya koyuyor. Giyimimizde, saçlarımızda, eşyalarımızda ve yaşam alanlarımızda eski olan her şeye bu denli hayranlık duymamızın sebebi belki de bilgi çağının insan yaratıcılığını ve özgünlüğü kısıtlayıp her şeyi belli bir kalıba oturtmaya çalışan, bu yönüyle hayatı kolaylaştırsa da bizi biz yapan farklılıklarımıza bir ölçüde ket vuran yönüne bir tepki.

Siz bu birbirinden güzel vintage ve retro saç modelleri konusunda böylesine derin bir çıkarım yapmayı ne derece doğru bulursunuz bilemeyiz elbette. Bu nedenle sözü fazla uzatmadan bir an önce hem günlük olarak kullanılabilecek, hem de düğün gibi oldukça özel durumlara bile uyarlanması mümkün olan bu nostaljik saç modelleri arasında bir yolculuğa çıkmak istiyoruz.

Retro Saç Kesimi

İşte retro saç modelleri denildiğinde hemen herkesin gözünün önüne gelebilecek klasik bir kesim. Bu modeli özel yapan şey ise aslında son derece kabarık ve gür olan saçların bir tarafının aslan yelesi gibi dolu dolu, diğer tarafının ise daha basık ve düz görünmesi. Saçını yana ayırmayı sevenlere ilk fırsatta böyle bir retro saç modeli denemelerini tavsiye ederiz. Bize sorarsanız alacağınız tepkiler retro modellerden bir daha vazgeçememenize neden olabilir.

Kızıl kahve gibi doğal bir rengin dalgalı kesim ve saç bandıyla hareketlendirildiği bu model vintage saç modelleri için oldukça iyi bir örnek. Modeli klasik fönlü modellerden ayıran şey ise elbette oldukça kısa ama gür tutulan kahküller. Konumuzla pek alakası olmasa da bu renk saçla birlikte kullanılan rujun tonunu pek beğenmediğimizi de eklemeden edemeyeceğiz.

Retro Saçlar

1970’lerin rüzgarını taşıyan bu retro saç modeli de kısa saçtan vazgeçemeyenler için geliyor. Aklınızdan geçtiğini düşündüğümüz soruya hemen cevap verelim; bu görseldekinden de kısa saçların retro modası içindeki kullanım alanı maalesef biraz sınırlı. Ancak yine de jöle ve briyantin gibi malzemeler kullanarak daha kısa saçlarla bile Cumhuriyet balosuna katılacak soylu bir hanım havası yakalayabilirsiniz. Fotoğraftakine benzer boyun hizasında dalgalı saçlar ise hem günlük hayat için oldukça kullanışlı, hem de pek çok retro ve vintage saç modeli için ideal.

Saçlarınızla fark yaratmayı seviyorsanız “Cesur Kadınlar İçin Farklı Saç Renkleri” başlıklı yazı dizimize de göz atabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.