xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

O Bir Husky, O Bir Sibirya Kurdu, O Bir Siberian Husky!

0 2.390

O orta boy bir kafası ve orta büyüklükte oval biçiminde gözleri olan güçlü bir kızak köpeği. O bir Sibirya kurdu; üçgen şeklinde dik kulakları olan güçlü bir kızak köğeği, kendisini çok beğeniyorum.

Arkadaşım Gül onun köpekler aleminin en aptal köpeklerinden biri olduğunu söyledi, yine de kendisini çok beğeniyorum. Ayrıca şimdi yabancı bir kaynakta Husky’lerin zeki ve eğitilebilir köpekler olduğunu okudum, ne malum hayvanın duruşunu, asaletini ve güzelliğini kıskandığı için öyle söylemediği?

Sibirya kurtlarının şöyle bir durumu var; kolay öğreniyorlar ama mantıksız buldukları, beğenmedikleri konutlara uymuyorlar. Hayvanceğize aptal derken bunu kastetmiştir herhalde. Yine de ayıp bi şey, sen güzelim köpeğe niye aptal diyosun, de mi?

husky

Onun gözleri mavi, kahverengi veya sarı ya da bu renklerin bileşiminden oluşan bir tonda olabiliyor. Gözü mavi – kahverengi karışımı veya biri mavi, diğeri kahverengi de olabiliyor.

 

O bir Husky, esas yapısı itibarıyla bir kızak köpeği; serin iklimlerde daha mutlu olup daha rahat ediyor. Eksi 50-60 derece soğuğa dayanabiliyor. Ortalama ömrü 12-15 yıl.

o bir husky!

O bir Siberian Husky; hürriyetine düşkün ve inatçı bir yapısı var ve çocuklarla iyi geçiniyor. Fareler ve kuşlar başta olmak üzere küçük hayvanlara karşı saldırgan davranabiliyor. Hafif bir köpek kendisi (erkekleri 20-27, dişileri 16-23 kilo) ve bu yüzden gayet hızlı koşabiliyor.

 

Husky’lerin tüylerini düzenli olarak fırçalamak ve onları günlük olarak yürüyüşe, koşuya çıkarmak gerekiyor ama hava çok sıcakken değil. Bu enerjik köpeğin mutlu olması için enerjisini boşaltmasını, hareket etmesini sağlamanız gerekiyor. Hem de sık sık, hem de öyle 5-10 dakika falan değil.

 

O bir Sibirya kurdu; isyankar bir hayvan, özgür ruhlu, söz dinlemeye meyilli değil ve eğitilmesi zor.

sibirya kurdu

İyi bir bekçi köpeği arıyorsanız Husky doğru bir alternatif değil çünkü herkese sempati duyuyor ve pek havlamıyor. Ama fena halde uluyabilir.

sibirya kurtları

Bu zeki (Gül sana söylüyorum; hayvan için her yerde zeki yazıyor bir kere, sadece söz dinlemiyor bu-anlamıyor değil.), sosyal, haylaz, kibar, uyumlu, neşeli ve fazlasıyla oyuncu köpek boş bırakırsanız sizi hiç sallamadan kendi başına dolaşmaya gidebilir. Ayrıca evde tek başına kalırsa fena halde sıkılır ve eşyaları kemirebilir.

yavru husky

Apartman dairesi bir Siberian husky beslemek için ujygun bir yer değil, bahçeli bir evde ona daha rahat bakarsınız ve kendisi de daha bi mutlu olur.

husky bir soğuk iklim hayvanı

Sibirya kurtlarının vücudunun alt kısmı beyaz oluyor. Üst kısmı ise kurt grisi, gümüşi gri, kızılımsı, siyah, üstünde beyaz desenler olan açık kum rengi gibi bir sürü renkte olabiliyor.

husky puppy

Husky’leri küçük yaşta eğitmeye başlamak lazım, böylece komutları uygulama lütfunda bulunmaları ihtimali artacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.