xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

ODTÜ 2014 Mezuniyet Pankartları

0 1.344

Ülkemizin en köklü, dünya çapında tanınmış ve başarılı devlet üniversitelerinden biri olan Orta Doğu Teknik Üniversitesi; kurulduğu 1956 yılından bu yana hemen her mezuniyet töreninde öğrencilerinin başarıları, sosyal olaylara olan duyarlılıkları ve yaratıcılıkları sayesinde renkli görüntülere sahne olmuştur. Mezuniyet törenlerinin bir gelenek olarak Devrim Stadyumu adı verilen alanda gerçekleştiği ODTÜ; 2014 yılı mezuniyetinde de geleneğini bozmayarak “keşke orada olsaydık” denilecek bir mezuniyet törenine ev sahipliği yaptı.

 

ODTÜ 2014 mezuniyet töreninde hazırlanan pankartların pek çoğunda Soma’da yaşanan maden faciasının etkilerinin görmek mümkün. Özellikle alanın uzmanı olarak yetişip mezun olan maden mühendislerinin hazırladıkları pankartlar ODTÜ 2014 mezuniyet pankartları arasında en dikkate değer çalışmalar olarak ön plana çıktılar. Mezuniyet töreninde bunun yanı sıra son yerel seçimler öncesi hepimizin kaygıyla takip ettiğimiz telefon görüşmesi kayıtlarına ve geçtiğimizi yılın Mayıs ayının sonlarında başlayan Gezi Parkı olaylarında yaşamını yitiren gençlere de göndermeler vardı.

ODTÜ 2014 mezuniyet pankartları arasında politik ve sosyal gündeme yapılan göndermelerin yanı sıra mizahi unsurlar içeren çalışmalar da ön plana çıktı. Anne babalarına pankartlar yoluyla teşekkür edenlerden “Diren baba, daha iş bulacağım!” mesajını gönderenlere kadar pek çok görüntü ODTÜ’nün mezuniyet törenine katılanları hem eğlendirdi, hem de duygulandırdı.

Ülkemizin aydınlık geleceğine kavuşmasında büyük katkıları olacağına inandığımız, okuyabilen insanın halkına karşı sorumlu olduğu bilincini her zaman yüreklerinde taşıyan ODTÜ’lü mezun ve öğrenci arkadaşlarımızın hayatları boyunca başarılı ve mutlu olmalarını diliyor, 2014 yılında ülkemizin her yerindeki üniversitelerden mezun olan arkadaşlarımızı kutluyoruz.     

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.