xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Ofis Masasını Güzelleştirecek 7 Fikir

0 2.186

Haftada en az 40 saatimizi, çoğu zaman daha da fazlasını işyerimizdeki odamızda ya da bize ayrılan çalışma masasında geçiriyoruz. Özellikle büyük ofis ve plaza tarzı yerlerde her çalışan için bölmelerle ayrılarak oluşturulan çalışma alanlarının yaratıcılığa ve insanın içini açmaya katkısının olduğunu söylemek maalesef zor. Ancak çalışma masası düzenlemek ve biraz da kişiselleştirmek için kullanabilecek basit ve uygun fiyatlı objelerle bu durumun önüne biraz olsun geçmek mümkün. Ofis masasını güzelleştirmek hem işyerinde daha mutlu olmanızı sağlar, hem de verimliliğinizi arttırır. İşte bunun için kullanabileceğiniz 7 obje:

1. Taze çiçekler: Masanıza üstüne küçük bir vazo yerleştirip içine taze çiçekler koymak ve onları haftada bir yenilemek işin en sıkıcılaştığı anlarda dahi dışarıda taptaze ve canlı bir hayatın akmakta olduğunu size hatırlatacaktır. Bunun için farklı renklerde çiçeklerden oluşan buketleri  tercih etmenizi öneririz.

2. Eğlenceli ofis malzemeleri: Masanızı sevdiğiniz renkler ya da eğlenceli desenlerle kaplanmış kalemler, silgiler, zımbalar ve not kağıtlarıyla donatmak içinizdeki çalışma şevkinin her daim canlı kalmasını sağlayacaktır.

3. Yaratıcı not defterleri: Üzerlerinde firmanızın amblemi yer alan klasik not defterlerini toplantılarda kullanmak akıllıca olabilir, ancak işiniz hakkında aldığınız kısa notlar için bir adet elinizin altında, bir adet de çekmecenizde olmak üzere değişik renkler, desenler ve kaplar içeren not defterleri bulundurmak kendinizi çalıştığınız yere ait hissetmenizi kolaylaştıracaktır. Çalışma masası dekorasyonu için not defterlerinden yararlanmayı düşünüyorsanız canlandırıcı ve harekete geçirici özelliğiyle bilinen parlak kırmızı renkteki defter seçeneklerine bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

4. Posterler: Poster deyince aklınıza koca bir duvarı kaplayan kocaman fotoğraflar gelmesin. Üzerinde motive edici bulduğunuz bir sözün yazılı olduğu yarım A4 kağıdı büyüklüğünde bir dergi sayfasını, gazete kupürünü ya da sevdiğiniz bir manzaranın resmini görebileceğiniz bir yere yapıştırarak da çalışma ortamınızı güzelleştirebilirsiniz.

5. Esprili kupalar: Çalışırken pek çoğumuz farkında bile olmadan fincanlarca çay ya da kahve tüketebiliyoruz. Bu içecekler kimimiz için enerji verici nitelikteyken kimilerimizde konsantrasyonu arttırıcı bir etki yapıyorlar. Hediyelik eşya dükkanlarında ya da marketlerde bulabileceğiniz desenli kupalar her gün tekrar eden bu alışkanlığı daha zevkli hale getirmeye ve ofis masanıza renk katmaya yardımcı olabilir. İşleri biraz daha ileri götürmek istiyorsanız düz beyaz bir kupa satın alıp baskı işlemi yapan yerlerde üzerine istediğiniz bir sözü ya da fotoğrafı bastırabilirsiniz.

6. Eşya kasesi: İş yerine geldiğinde yaptığınız ilk iş cep telefonunuzu, saatinizi ya da anahtarlarınızı masanızın üstüne çıkarmak oluyorsa ofis masası dekorasyonu için tüm bu ufak tefek eşyaları koyacağınız güzel bir kase ya da küçük tabaktan faydalanabilirsiniz.

7. Dekoratif kutular: Yapı marketlerde ve kozmetik mağazalarında bulabileceğiniz küçük boyutlu dekoratif kutular masanızda sürekli kullandığınız kalem, not kağıdı, ataç, USB bellek gibi nesneleri düzenlemek ve aynı zamanda masanıza kişisel bir dokunuş katmak için mükemmel araçlardır. Eğer ofis masasını güzelleştirmek için yeni bir kutu satın almak istemiyor ya da dışarıda satılan kutuları pahalı buluyorsanız evinizde bulunan mücevher ya da çikolata kutuları da gayet iyi iş görebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.