xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oğlak Burcu Erkeğini Anlamak

0 6.077

Her hareketini titizlikle planlamayı, herhangi bir sorunun bütün olumlu ve olumsuz yönlerini önceden değerlendirmeyi seven pratik ve kararlı biridir Oğlak burcu erkeği. Kargaşadan ve öngörülemeyen durumlardan hoşlanmaz ama özellikle kriz ortamlarında güvenilebilir biridir. Fikri sorulduğunda sağlam ve pratik önerilerde bulunur. Temelde saldırgan bir insan değildir, sadece kendini savunması gerektiği zaman öyle davranır.

Hırslı ve çalışkandır. İstediğini elde etmek için uzun süre uğraş verip sabırla bekler. Oğlak burcu erkeğini anlamak için bütün aksi tavırlarının ardındaki yumuşak tarafını görebilmek gerekir. Mantık onun gününe hükmedebilir ama arkadaşlarının veya ailesinin yanında gevşediği zaman ortaya çıkan hafif ve eğlenceli bir yönü de vardır.

Oğlak burcu erkeği aşk hayatında kararlı biridir, hemen her konuda olduğu gibi. Hayatına almayı istediği bir kadını baştan çıkarmaya çalışmaktan asla vazgeçmez.

Klas ve sofistike bir adamdır. Pasaklı ve dağınık görünen kadınlardan hoşlanmaz. Partnerinin biraz muhafazakar giyinerek hayal gücünü çalıştırmasına fırsat vermesini tercih eder. Kadının biraz çekingen olması da hoşuna gider.

Metodik bir insandır; romantik bir ilişkiye girme kararını vermeden önce arkadaşlık kurar. Seçicidir. Derin duyguları vardır, yüzeysel olmayı reddeder. Bu yüzden, onları ortaya çıkardığı zaman duyguları derin ve gerçektir.

Yatakta, durgun dış görünümünden beklenmeyecek kadar eğlenceli ve maceraperest bir sevgili olabilir. Bir kadına olan ilgisi uzun süre platonik görünüyorsa, acele etmiyorsa bu her zaman ilgisiz olduğunu göstermez. Doğası gereği her konuda olduğu gibi bu konuda da temkinlidir. Karşısındaki kadının özelliklerinin ve yaşam biçiminin kendisininkilerle uyumlu olduğundan emin olmadan önce taahhütte bulunmaz.

Oğlak erkeği zor bir adamdır. Çok katı olabilir ve onun beklentilerini karşılamak mümkün görünmeyebilir. Tek eşli olmaya karar verirse sadık ve dürüsttür. Herhangi bir fırsat yaşama olanağı çıktığında ondan her şey beklenebilir, uygun gördüğü şekilde hareket eder.

Genel olarak suçluluk duygusundan korkan biridir, kasıtlı olarak kimseyi incitmez, dolandırıcılık yapmaz, yalan söyleyemez. Yine de, bilinçsizliğimizin gezegeni Satürn tarafından idare edilen biri olarak bazen seçimlerini kontrol edemeyebilir.

Ne istediğini tam olarak bilen ve onu elde etme yolunda hesaplı ve kararlı adımlar atan güçlü bir adamdır.

Kendisine hayranlık duyan biriyle randevusu olduğu zaman, bu buluşmayı çok istese bile belli bir mesafeyi korur ve gizemli görünür. Fakat yakın olmadığı insanlara görünmeyen ince yönlerini fark ederseniz, nadiren herhangi bir şeye hevesli görünen bu adamın coşkusunu ifade etmek için kendine has yolları olduğunu görürsünüz.

Burcun erkeklerinin karakteristik özellikleri hedefe odaklılık ve pratik bir bakış açısıdır. Dışarıya karşı kapalı kutudurlar, eğlenceli ve seksi yönlerini sadece çok yakın oldukları insanlara gösterirler. Duygularını ifade etmekte zorlanırlar.

Aceleci değildirler, doğaları gereği her zaman temkinli davranırlar. En büyük güçleri hedeflerini belirleme ve hedefe varana kadar istikrarlı ve tutkulu bir şekilde çaba gösterme özellikleridir. Kolay yollara sapmaktan veya hile yapmaktan hoşlanmazlar, zira bu daha sonra hissedecekleri tatminin değerini düşürür. Kötü haberlerden diğer burçlara göre daha az etkilenirler.

Biraz mükemmeliyetçidirler. Materyalistirler ama maddiyat adına başkalarına zarar vermeyi asla istemezler.

Oğlak erkeğinin sabrını, inadını ve iradesini hiçbir zaman hafife almak gerekir. Yorulma ve yıpranma pahasına sıkı bir mücadele ederek pek çok şeyin üstesinden gelebilir. Genellikle, kendi işine sahip olmanın risklerini göze almak yerine başkasının yanında çalışmayı tercih eder.

Tasarruflu davranır, hatta pinti de olabilir. Eski şeyleri daha sonra ihtiyaç duyma ihtimaline karşı saklayan biridir.

Belli başlı olumsuz yönleri fazla inatçı, kötümser ve bazen hoşgörüsüz olmasıdır. İnsanlara karşı sevgisiz değildir ama genellikle düşünceli, utangaç ve kendi kendine yeten bir yapısı vardır. Aile çevresiyle yakın arkadaşları dışındaki insanlara genelde soğuk davranır. Yeni arkadaşlar edinirken tedbirli ve analizcidir.

Başarısızlıktan korkar. Her zaman kontrolü elinde tutmaya çalışır.

Oğlak burcu erkeği bazen etrafına bir duvar inşa eder ve bu duvarı yıkmak kolay değildir. Yalnızlığı tercih ettiği zamanlarda onu yalnız bırakmak gerekir. Genellikle sevgisini gösterişli bir şekilde sergileyemez. Bu durumda partnerinin onu anlamak için çaba göstermesi gerekir.

Gizemli ve bazen soğuk hallerine karşın kesinlikle aile kurulabilecek bir erkektir ve ailesine iyi bakar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.