xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oğlak Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

0 2.149

Oğlak erkeği inatçı bir doğası olan, insanlarla kolayca yakınlaşmayan zor biridir. İçine kapanık yapısı yüzünden soğuk görünür, fakat aslında çok soğuk değildir. Sadece derin ve zengin iç dünyasının kapılarını herkese kolaylıkla açmaz. Oğlak burcu erkeği aşk hayatında da koruyucu kalkanını hemen indirmez ve duygusal olarak uzak görünür. Ama aşkını ve güvenini kazanan bir kadına karşı bir tomurcuğun çiçek açması gibi açılır.

Onunla beraberliğin engebeli bir yolculuk olacağını bilmelisiniz. İnatçıdır, egosu yüksektir, bazen fazla gururlu davranabilir.

Aşırı çalışmaya eğilimlidir. Saygı gören, mali açıdan güvende ve sosyal statüsü yüksek biri olmak onun için çok önemlidir. Ve bu hedeflere ulaşmak için planlı ve kararlı bir şekilde çaba gösterir. Ciddi, sessiz, onurlu ve kurumsal bir dünyanın bir parçası olduğunu belli eden bir duruşu vardır.

Oğlak burcu erkeği ile beraber olan bir kadın her dakikası heyecan dolu bir ilişki beklememelidir, ama güven ve istikrar arıyorsa bunları fazlasıyla bulacaktır. Bu adam bazen kötümserleşir ama partneri olarak ona destek olup bunun üstesinden gelmesini ve hayata daha olumlu bakmasını sağlayabilirsiniz. Dünyanın ve hayatın olumsuz yönlerini gören ve bunun sıkıntısını çeken biri olarak iyimser ve olumlu bir bakış açısı olan kadınları daha çekici bulabilir.

Değer verdiği insanlar ona ihtiyaç duydukları zaman yanlarında olmaya her zaman hazırdır. İlgi odağı olmaktan hoşlanmaz. Seks söz konusu olduğunda o içine kapanık, duygularını bastıran ve açık etmeyen adamdan beklenmeyecek şekilde hareketli ve maceracı olabilir.Ciddi bir paketin içindeki seksi erkektir o.

Oğlak burcu erkeği aşk hayatında ilk hamleyi karşı taraftan bekleyebilir. Önde karşısındaki kadını biraz tanımak ister, bu yüzden romantik bir ilişkiye başlamadan önce arkadaşlık kurmayı tercih edebilir. İlk randevu için itinayla giyinir ve muhtemelen güzel bir yemeği tercih eder.

İlk zamanlarda resmi ve uzak davranabilir. Gelenekçi bir insandır ama biraz derinlerine inebildiğiniz zaman farklı bir zekası ve çekiciliği olduğunu fark edersiniz. Kendini güvende hissettiği zaman hassas yönleri ve ne kadar iyi bir dinleyici olduğu ortaya çıkar.

Ciddi bir ilişkiye girişmeden önce bütün ayrıntıları düşünür, bütün artı ve eksileri tartar.  Samimidir, sizi sevdiğini söylüyorsa bilmelisiniz ki gerçekten seviyordur. Onun gerçek doğasını keşfetmeye, kabuğunu aşındırmaya zaman ayıracak bir kadınla gayet uyumlu ve güzel bir ilişki kurabilir.

Aşık olduğunda evlenmek ister ve büyük ihtimalle sadık bir eş olur. Eşinden de aynı sadakati bekler. Sevdiği bütün insanlara karşı sadıktır aslında; aile üyelerine, arkadaşlarına. Partnerini korur, ona güç ve destek verir. Sorumluluk duygusu yüksektir.

Oğlak erkeği sadece görünüşe odaklı bir adam değildir, kadında zeka ve karakter de arar. Partnerinin onun amaçlarını paylaşmasını ve başarıya ulaşmasına yardımcı olmasını bekler.

Sağlığına düşkündür. Partnerinin de bedensel ve zihinsel sağlığına dikkat eden biri olmasını ister.

Standartları yüksektir. Sıcak ve duygusal tarafına ulaşmaya çalışmak zaman alır ama bunu yapabildiğiniz zaman sevimli, sadık, güvenilir ve sevecen bir adam bulacağınız için bu çabaya değecektir.

 Oğlak burcu erkeği hangi burçların kadınlarıyla anlaşır?

Oğlak burcu erkeği – Başak burcu kadını birbirlerini anlarlar ve güzel bir beraberlikleri olur. Her ikisi de seviyeli, pratik ve hedefe odaklı insanlardır. Fakat ikisi de romantik jestler yönünden zayıftırlar, ilişkiyi sıcak tutmak için biraz gayret göstermeleri gerekir.

Oğlak erkeği – Boğa kadını yıldızların büyük bir şans verdiği bir ikilidir. İstikrarlı bir ilişikileri ve sevgi dolu bir evlilikleri olabilir.

Oğlak erkeği – Oğlak kadını ilişkisi derin bir anlayış içinde yürür. Bu ikili beraberce birçok şeyi başarabilirler. Fakat ikisinin de sorumluluk duygusu çok yüksek olduğundan ilişkilerinin eğlence ayağı yetersiz olabilir.

 Oğlak burcu erkeği – Akrep burcu kadını ilişkisi, biraz çaba gösterirlerse 2 taraf için de faydalı ve güzel olur. Akrebin yoğun tutkuları Oğlağa ihtiyaç duyduğu duygusal güvenliği sağlar, Oğlak da kararlı duruşuyla Akrebe sevildiğini hissettirir.

Oğlak erkeği – Balık kadını ikilisi aslında birbirlerinden oldukça farklıdırlar ama genelde birbirlerini iyi tamamlarlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.