xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Biridir?

0 1.870

Oğlak burcu kadını oldukça ciddi, fazla gülmeyen, gülümsediği zaman da bunu çoğunlukla gerektiği için yapan bir insandır. Genelde soğuk ve mesafelidir, etrafına duvarlar örer ve bunların yıkılmasını istemez. Fakat bu durum sevdiği, güvendiği insanlar açısından geçerli değildir. Onların yanında sıcak birine dönüşür.

Oldukça zor bir karaktere sahip olan bu kadının yakın arkadaşlarıyla ilişkileri verdiği soğuk izlenimle ilgisi olmayan bir şekilde iyidir. Onunla yakın arkadaş olabilirseniz tavırlarının cana yakınlığına, sohbetinin güzelliğine hayret edersiniz.

Fakat duygusal bir ilişki söz konusu olduğu zaman bu durum tersine döner. Oğlak kadını ile arkadaş olan bir erkek onun güzel arkadaşlığından memnun olacak ama ibre sevgili olmaya doğru kayarsa nereden geldiğini şaşıracaktır. Bu durumda o durmadan gülen, keyifli kadının yerini kendini kasan, abartılı beklentileri olan, her şeye kırılan başka bir kadın alır.

Mantıklı, pratik, tutumlu, baskın karakterli, inatçı insanlardır burcun kadınları. Olayların çok dramatize edilmesinden hoşlanmaz, samimi olmayan romantik jestlere kanmazlar.

Bazıları onların duygusuz olduğunu düşünür ama bu tam olarak doğru değildir. Bütünüyle duygusuz, şefkat ve merhamet duygusuna sahip olmayan kişiler değildirler ama duygusal da değildirler. Müziği, doğayı ve sanatı sever; rahat ve konforlu bir yaşantı isterler.

Güvenilir, sabırlı, düzenli, aldığı kararlara sahip çıkan biri olması Oğlak kadınının olumlu özellikleri arasında sayılabilir. Olumsuz yönlerine gelince; bu kadın iyimser değildir, tutumluluğu pintiliğe varabilir ve fazla kesin kararlıdır.

Sabit fikirliliği, aşırı ihtiyatlılığı itici gelebilir. Detaycıdır, karar verme süreci çok uzun sürer. Karar verdiği zaman da 1 milyon civarında olasılığı aklından geçirmiş, ölçmüş biçmiş, elemiş demektir. Aşırı gururludur ayrıca. Sevilmeye ihtiyaç duyar ama sevgi talep etmekten hoşlanmaz.

Bu kadın genellikle kendine zıt erkekleri beğenir ve inatçı yapısı yüzünden o erkeği zorlar. Sadık ve kıymet bilen bir insandır, insanı sevgisiyle şımartır ama huysuz damarı tuttuğu zaman da doğduğuna pişman eder.

Bir Oğlak kadınını etkilemek isteyen bir erkeğin çalışan ve çalışmayı seven, evcimen, parasını saçıp savurmayan ve giyimine özen gösteren biri olması gerekir.

Kırılgan yapılı, himaye edilmeye ihtiyaç duyan bir sevgili isteyen erkekler bu burcun kadınlarına karşı dikkatli olmalıdırlar. Çünkü bu kadının istediği erkeği elde etmek amacıyla sevimli, tatlı bir kedi yavrusunu oynayıp sonrasında o kadar da sevimli olmayan bir kaplana dönüşerek insanı düş kırıklığına uğratması ihtimali vardır.

Oldukça işkolik, disiplinli ve çalışkan biri olan Oğlak kadını kıskançtır ve partnerinin üstüne onu bunaltacak kadar düşebilir.

Fırtınalı, aksiyon dolu, inişli çıkışlı bir aşk hikayesi ona göre değildir. Uzun süreli, ciddi ve romantik ilişkileri tercih eder. Bakımlı, iyi görünümlü ve duygusal erkekleri sever. Düzenli bir iş hayatına ve başarılı bir kariyere sahip olan erkeklere özellikle hayranlık duyar.

Bu burcun kadını kadınca hileler yaptığı zaman da, yapısına uygun pratik ve makul davranışlar sergilediği zaman da hedefi aynıdır: Kariyer yapmış veya yapabilecek gibi duran, kendisiyle övünebileceği, çocuklarının babası olabilecek erkeği bulup elde etmek.

Doğuştan doğal bir terbiye ve zarafete sahip olan bu kadın çalışmak konusunda da esnek davranabilir: Çalışmasının sizin yükselmesine katkısı olacaksa hiç yüksünmeden çalışır. Fakat kendini ekonomik açıdan emniyette hissediyor ve size güveniyorsa çalışmayabilir de. Ve siz onun eşi olarak yükselip iyi yerlere gelirseniz bundan dolayı gayet mutlu olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.