Oğlak Burcu Kadınını Anlamak

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oğlak burcu kadını (22 Aralık – 19 Ocak) burçlar aleminin anlaşılması en zor kadını olarak bilinir. Ciddi bir havası vardır. Onunla ilk tanıştığınızda büyük ihtimalle biraz soğuk, mesafeli, inatçı ve dikkatli biri olduğunu düşünürsünüz. Oğlak burcu kadınını anlamak gerçekten zordur. Yakın arkadaşlık kurduğu insanlar için mükemmel bir dosttur  ama ona güvenini sağlayıp ona yakınlaşmadan bunu anlamanız mümkün değildir.

Oğlak burcunda dünyaya gelen bir kadın, koyduğu herhangi bir hedefe ulaşmak söz konusu olduğunda son derecede kararlıdır. Çok çalışkan biri olması da aklına koyduğu şeyleri yapmasına yardımcı olabilir. Kariyer basamaklarının en yukarısına çıkabilmek için elinden gelen her şeyi yapar.

Yüksek hedefleri vardır ve hedefine kilitlenir. Beceriklidir. Zaman zaman iddialı olabilir. Amaçlarına ulaşmasını sağlayacak girişimci bir ruha, güvene ve çelik gibi bir kararlılığa sahiptir.

Dışarıdan bakıldığında metanetli ve bazen de sert biri gibi görünmekle beraber iç dünyasında oldukça hassas ve kırılgandır. Ancak bunu nadiren ve az sayıda kişiye gösterir.

Güçlü bir adalet duygusuna sahiptir. İnsanlara saygı gösterir ve onlardan da aynı şeyi bekler. Saygı duyulan biri olmak onun için çok önemlidir.

Kendine güvenen bir insandır, fakat birisi onu onaylamadığı zaman güveni azalır. Bu yüzden, olabileceği en mükemmel kişi olmak için çok çaba gösterir. Çalışmalarını son derecede ciddiye alır ve çabaları işvereni tarafından onaylanmadığı zaman incinir.

İş arkadaşlarını doğru yönlendirme yeteneğinden de emindir. Kendini olduğu gibi başkalarını da başarıya götürebilme potansiyeline sahiptir. Arkadaşlarının profesyonel başarısını da önemser ve onlara bu konuda yardımcı olur.

Oğlak kadını, aksilikler ve gerilemeler karşısında karamsarlığa düşmeye veya bunalıma girmeye eğilimlidir. Üst üste olumsuz şeyler yaşarsa derin bir depresyona düşebilir.

Kendini rahat hissetmek için bir miktar birikimi, kendi evi, mücevherleri olması gerekir. Bu, hayata karşı materyalist bir tutumu olmasından çok, istikrarı ve güvenli ve istikrarlı bir konumda olmaya önem vermesiyle ilgilidir.

Çoğu zaman cimri biri gibi görünür. Gerçekten de hiçbir zaman kolay kolay bir şey vermez, vereceği şeyi elde etmek için çok çaba harcadığını düşünür. Bu düşüncesinde haklı da olabilir, çünkü birçok Oğlak burcu kadını, sahip oldukları maddi güvenliği ve istikrarı sağlamak için çok sıkı çalışmışlardır.

Güçlü ve zayıf taraflarının farkındadır. Güvenlik, güç ve ilerleme için can atar ve yeni şeyler denemekten çekinmez. Zorluklarla başa çıkmakta iyidir. Ev hayatını da, profesyonel hayatını da kolayca yönetmeyi başarır.

Derin düşünen, mantığını kullanan ve her şeyi araştıran bir kadındır. Duygularının kendisini yönetmesine izin vermez. Hiçbir zaman heyecan uğruna dürtüsel kararlar almaz. Çok değer verdiği güvenliğini riske atmaktan kaçınır.

Alışkanlıklarına çok bağlıdır. Kendi dünyasında her şeyin etiketlenmiş ve belirlenmiş olmasından hoşlanır. B planı aslında daha iyi bir seçim olsa bile, dikkatle araştırılmış ve iyi düşünülmüş bir A planından B planına geçmekte zorluk çeker. Her zaman aynı sandalyeye oturmak gibi alışkanlıkları olabilir.

Oğlak burcu kadınını anlamak istiyorsanız kendisi için de, başkaları için de yüksek standartlar belirlemiş olan bir kadını hayal edin. Kolaya kaçmaya, kaliteden ödün vermeye meyilli biriyseniz bu titiz ve kararlı kadına uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz.

Genellikle geniş bir sosyal çevresi vardır ama sadece kendisiyle aynı dalga boyunda olan birkaç kişiyle gerçek bir yakınlık kurar. Onun için iyi bir arkadaş olursanız iyi günde de, kötü günde de yanınızda olur. Ancak, ona saygısızlık ederseniz hızlı bir şekilde uzaklaşabilir. Kendisine zarar veren birini kolay kolay affetmez.

Oğlak burcu kadını aşk hayatında en güzel ilişkilerini Boğa, Başak, Balık veya Akrep erkekleriyle kurar. Derin bir aşka düştüğü zaman rahatlar ve savunma mekanizmalarının bir kısmı devreden çıkar. Uyumlu, mutlu bir ilişkinin içinde daha az şüpheci ve göründüğünden daha sıcak bir insan haline gelir. Kendisini dünyadan korumak için bir kalkanı olmasına rağmen, sevgi ve kabul görmeyi arzu eder. Aklı ona karşısındaki kişiden korkmasını söyler, kalbi ise “Beni sev!” diye haykırır.

Kariyerinden vazgeçip evde annelik yapmaya eğilimli değildir, ancak yine de çocuk sahibi olmak istemesi muhtemeldir. Bu yüzden geleneksel ev hayatına değer veren sadık ve güvenilir bir hayat ortağı olmasını ister. Aşık olduğunda sadık ve sevgi dolu bir kadın olur.

Bir erkeği sevdiği ve onunla iyi bir ilişki yürütebileceğine inandığı zaman onu her açıdan destekler. Derin bir sevgi hissetmesi bağışlamakta zorlanan tarafını da yumuşatır. Kırıldığı veya düş kırıklığına uğradığı zaman karşısındaki kişiye tekrar güvenmekte çok güçlük çeken biri olmasına karşın, seviyorsa daha affedici olabilir. Bu, kendisine acı çektiren birinin karşısında zayıf ve savunmasız davranacağı anlamına gelmez. Ancak, derinden sevdiği bir adama ikinci bir şans daha vermeyi ister.

Gerçekten sevdiği, istediği ve saygı duyduğu birini bulduğu zaman her erkeğin birlikte olmak isteyeceği bir kadındır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Oğlak Burcu Kadınını Anlamak

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni yazılardan haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Giriş Yap

Bin Kelam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin