xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oğlak Burcunun 7 Özelliği

0 1.107

Oğlak burcunun özellikleri hakkında neler biliyorsunuz?

Burcun üyelerinin 7 özelliği hakkında yazarken tesadüfen bu burçtan birini tanıyan bir arkadaşımla sohbet ettim. Bana, gerçekten eli sıkı, hatta cimri insanlar olduklarını söyledi ama sonuçta bir tek örnekten söz ediyor yani, çoğu böyle midir bilmiyorum.

1. Oğlak burcu insanları çalışkan ve hırslı kişilerdir. Hatta burçlar kuşağının en çalışkan üyeleri oldukları söylenebilir.

oğlak burcu özellikleri-çalışkanlık

2. Oğlak burcu mensupları ne istediğini ve isteklerine nasıl ulaşacaklarını gayet iyi bilen, amaca giden yolda son derecede iradeli ve kararlı davranan kişilerdir. Asla düşünmeden harekete geçmezler ve planlamaya ayırdıkları süre başkalarının içine fenalık getirecek kadar uzun olabilir. Ama harekete geçtikleri zaman engel tanımazlar.

oğlak burcu özellikleri - 3

3. Oğlaklar dürüst, güvenilir ve aile bağlarını ön planda tutan kişilerdir.

oğlak burcunun özellikleri

4. Karamsarlık da Oğlak burcunun genel özellikleri arasındadır. Bu burcun mensupları biraz suratsız olabilirler ayrıca.

oğlak burcu özellikleri-karamsarlık

5. Oğlak burcu insanları ileriye dönük yatırım yapmaya önem verirler ve çoğu ilerleyen yaşlarında maddi açıdan rahata ererler. Düzenli ve planlı kişiler olduklarından çabuk zengin olma yöntemlerine güvenmez ve pek kulak asmazlar.

oğlak burcunun özellikleri - maddi refah

6. Oğlaklar genelde eli sıkı, hatta cimri insanlar olarak bilinirler. Para onlar için bir emniyet aracıdır, hem kendilerini hem de sorumluluğunu üstlendikleri insanları düşünürler ve maddi konularda gevşek hareket etmezler. Bazılarının cimriliği  antipati uyandıracak seviyede olabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.  Oğlak burcu mensupları son derecede azimli insanlardır, başarı odaklıdırlar ve becerememe kaybetme fikrini kabul edemezler. Sahip oldukları başarı azmi hırsa, ihtirasa dönüşürse kendilerine zarar verebilirler.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.