xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oğlak Erkeği – Akrep Kadını Aşk Uyumu

0 2.516

İlk bakışta birbirlerine sunacak pek bir şeyleri olmayan bir ikilidir Oğlak erkeği – Akrep kadını ikilisi. Uzun süre bir arada kalmak için epeyce gayret göstermeleri gerekebilir. Bu erkekle kadının beraberliğinden uç sonuçlar beklenir: Ya gerçekten uyumlu bir çift olurlar, ya da eşit bir ortaklı kurmayı başaramaz ve birbirleriyle çatışırlar.

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak burcunda dünyaya gelmiş bir erkek Zodyak’ın en takıntılı kişilerinden biridir. Basitçe oturup boş zamanlarının tadını çıkaramaz. Çoğu Oğlak erkeğinin en büyük zevki işleridir. İş ve iş hayatı söz konusu olduğunda katı, kararlı ve enerjiktirler.

Oğlak erkeği zeki, hızlı, hesaplı ve becerikli bir insandır. Yaratıcı ve dikkatli olduğu için her durumda kendini rahat hissetmenin bir yolunu bulur. Planlanmamış olaylardan, sürprizlerden, riskli yatırımlardan hoşlanmaz. Bütünlüğü, otoritesi ve kontrolü söz konusu olduğunda inatçıdır. Dünya hakkında kesin ve net inançları olan baskın bir kişiliktir.

Yeni fikirlere, bilgilere, yaklaşımlara açıktır ama bir şartla: Bunların kendisinin yararına ve gelişimine hizmet etmesi gerekir. Daha da önemlisi, önüne çıkan yeni fikirleri ve fırsatları kabul edip etmemekte özgür olmalıdır. Başkalarının dayattığı herhangi bir şeyi kabul etmez.

Beklenmedik şeylerden nefret eden biri olmasına rağmen başına beklemediği kötü bir şey geldiğinde pusulayı şaşırmaz. Umutsuzluğa ve yakınmaya değil, pratik çözümler bulmaya ve eyleme geçmeye eğilimlidir.

Geleneksel değerlere inanır. İstikrarlı bir hayatı olmasını ister. Düzenli bir işe, kendi ailesine, kendi evine ve uğraşacağı ilgi alanlarına sahip olmayı ister. Aşk hayatında çok tutkulu ve romantik biri değildir. Bu konuda net hedefleri vardır. Kendisi için en uygun hayat ortağını bulmaya kararlıdır. Bu, aşka düşmeyecek biri olduğunu göstermez, ancak aşkı da kendisi gibi kurallı ve katıdır. Böyle bir şey mümkün olabilseydi aşkın tartışılmaz, bilimsel kurallarını yazan bir kitap olmasını isterdi ve o kitaba göre hareket ederdi.

Entelektüel, karizmatik, hayatın karşısında kararlı bir duruşu olan kadınları beğenir. Kadınların kalbini romantik jestlerden ve flört oyunlarından çok kelimelerle kazanır. Bir kadından hoşlandığı zaman son derecede açık ve net davranır. Anında bu kadının evlenip çocuk yapmak isteyeceği biri olup olmadığını düşünmeye başlar.

Akrep Burcu Kadını

Burçlar aleminin en gizemli ve baştan çıkarıcı kadınlarından biri olarak bilinir. Yıldızlara göre aynı zamanda usta bir manipülatördür ve son derecede duygusaldır. Egzotik, abartılı, zeki ve mistik bir kadın gibi görünür. Bu yönleri genellikle güçlü, ulaşılmaz ve takdire şayan bir kişilik cephesinin arkasında saklıdır.

Güçlü ve çok bağımsız bir kadındır. Başkalarının savunmasız, yumuşak taraflarını görmelerine asla izin vermez. Bunu yerine sert ve gizemli birini oynar. Dışarıya yansıttıklarının altında neler sakladığını bilemezsiniz. Çok sevimli ama aynı zamanda da tehlikeli bir kedi gibidir. Onu kontrol ettiğinizi düşünüyorsanız bunun sebebi şu an için böyle zannetmenize izin vermesidir. Her şeyin kontrolü altında olmasından hoşlanır ve böyle olmadığı takdirde hayal kırıklığına uğrar.

Akrep kadını kendisini rahatsız ve huzursuz hissedeceği herhangi bir pozisyonu kabul etmez. Durumu umutsuz değilse sadece para için çalışmaz. Para harcamayı sever ama aynı zamanda yeterince hesaplı ve planlı bir insandır. Ayrıca, para kazanmak için çaba göstermeyi de sever.

Bir drama kraliçesidir. Başarısızlıkları veya hataları için hiçbir zaman başkalarını suçlamaz, ancak, bunu uygun görürse, herkesin yaşadığı zorluğu veya trajediyi bilmesini sağlar. Aslında, bununla bir sansasyon bile yaratabilir. Ancak, ciddi sorunlarla karşılaştığı zaman bir köşeye çekilir ve durumu kendi kendine ele almaya çalışır.

Maceracı bir ruhu vardır. Yeni şeyler öğrenmekten ve keşfetmekten hoşlanır. Dünyanın ve evrenin büyük, sonsuz gizemi onu büyüler. Sihirli ve manyetik bir havası vardır. Hiçbir şey söylemediği ve yapmadığı zamanlarda bile bunu hissedersiniz.

Zarif, sanatsal ve şık bir kadındır. Okumayı sever. Resim yapmak gibi bir hobisi olabilir. Nadir ve egzotik olarak kabul edilen hobiler ve etkinliklere daha meyillidir.

Ruh hali değişkendir. Bazen eylemin merkezinde yer alan hareketli, etkili ve gürültücü biri olur. Bazen de sessizce bir köşeye çekilir.

Erkek arkadaşları olur, flört eder, beraberlik yaşar fakat aşka düştüğü zaman genellikle bir bağlılık ve sadakat örneği haline gelir. Doğası gereği hayatındaki şeyler üzerinde iyelik sahibidir. Partnerini kıskanır, onun tamamen kendisine ait olmasını ister. Güvenebileceği bir erkeğe ihtiyaç duyar. Hayat ortağı onun karşısında durabilecek kadar cesur ama aynı zamanda doğasını hoşgörüyle ve anlayışla karşılayacak biri olmalıdır.

Oğlak Burcu Erkeği – Akrep Burcu Kadını

Bu ikilinin ilişkisi her zaman bir tür güç mücadelesini içerir. İkisi de hırslı ve güçlü insanlardır. Güçlerini birleştirerek istikrarlı ve tatmin edici bir ev hayatı oluşturabilirler. Ancak, kararlar söz konusu olduğunda, birinin kontrolü elden bırakması ya da bir uzlaşma noktası bulmaları gerekir. Bunu yapamazlarsa aralarında çatışma çıkabilir.

Akrep kişisi, yakın ilişkilerden, samimiyetten hem korkan, hem de bunun için içi giden Oğlak burcu kişisine yaklaşabilen birkaç kişiden biri olabilir. Oğlak, Akrebi her zaman heyecan verici ve merak uyandırıcı bulur. Akrep de Oğlağı aynı derecede büyüleyici bulur ve onun kişiliğinde kendisine meydan okuyabilecek birini görür.

Oğlak burcu erkeği çok fazla konuşmaz, ancak, konuştuğu zaman sözlerinden zeka ve bilgelik aktığını fark edersiniz. Ayrıca, ailesine ve sevdiği kişilere bağlıdır. Bazen soğuk, mesafeli ve fazla bağımsız görünse de derinlerde vefalı ve sadık bir sevgilidir.

Başarıya ve refaha ulaşmak için şiddetli bir istek duyan bağımsız Akrep kadını duyguları söz konusu olduğunda son derecede kontrollüdür. Tanıştığı insanlar üzerinde zamanla daha da artan bir etkisi olan bu kadın, mutlu olmak için kendisinden daha güçlü bir erkeğe ihtiyacı olduğunu düşünür.

Oğlak erkeği – Akrep kadını ilişkisinde iki taraf da herhangi bir seçim yaparken ihtiyatlı davranan kişilerdir. Bu yüzden birbirlerine güvenebilirler ve bir konuda karar vermek gerektiğinde beraber hareket edebilirlerse dengeli bir ilişki kurabilirler. Bu gerçekleşmediği takdirde kadın çok üzülür ve iğnesini çıkarıp saldırıya hazırlanır. Rasyonel bir zihni olan erkek onun duygusal patlamalarını anlayamaz ve bunlara aldırmadan bildiği gibi hareket edebilir. İkisi de duruşunu değiştirmeyi, geri adım atmayı istemedikleri için bu durum bir çıkmaza girmelerine yol açabilir. Çok sık kavga etmezler, ama bir kavga çıktığı zaman ikisi de kısa sürede teslim olmaya meyilli değildir.

Bu ikilinin ortak değerlerinin sayısı azdır ve aralarındaki duygusal bağlantı da çok güçlü değildir. Fakat aralarında güçlü bir iletişim ve samimiyet oluşur. Birbirlerinden öğrenecek çok şeyleri vardır ve ikisi de bunun farkına varacak kadar akıllıdırlar. Kadın erkeğe biraz daha duygusal ve daha mutlu olması için yol gösterebilir. Erkek de kadına duygusal patlamalarını nasıl kontrol edeceğini öğretebilir. Birçok kişi Oğlak erkeğini soğuk ve uzak bulur, fakat Akrep kızının yanında daha sıcak ve değer bilen biri haline gelir.

Erkeğin daha kararlı ve pratik, kadının daha tutkulu ve yoğun olması cinsel hayatlarında sorun yaşamalarına sebep olabilir. Cinsellik Oğlak için fiziksel, Akrep için duygusal bir deneyimdir ve bu konuda ortayı bulamayabilirler. İkisi de yatak hayatlarını renklendirmek, daha eğlenceli hale getirmek için çaba gösterirlerse aralarındaki bağ daha da güçlenir.

Akrep burcu kadını – Oğlak burcu erkeği ilişkisi için şunu kesinlikle söyleyebiliriz: Bu ikili bir aradayken asla sıkılmazlar. İkisi de bir aile kurmanın nimetlerine inanırlar. Kadın enerjiyi sağlar, erkek bunu akıllıca kullanır ve böylece birlikte güzel şeyler başarabilirler.

Erkek çok pratik bir insandır ve sadece profesyonel hedeflerine ulaşmak için mücadele eder. Kadın ona göre çok daha yoğun ve duygusaldır. Erkek onu bu yüzden eleştirecektir. Duygular açısından gerçekten birbirlerine hiç benzemezler ve duygusal bağlantıları oldukça zayıftır ama buna rağmen iyi geçinmeyi başarabilirler. İkisi de bir şeylerle meşgullerse ve ortak çıkarları varsa birlikte mutlu olabilirler.

Karşılıklı inatçılık yüzünden sorunlar yaşayabilirler ama ikisi birbirlerine ihtiyaç duyarlar ve her ikisi de akıllı kişiler olduklarından ilişkilerinin değerini anlarlar.

İkisi de birbirleriyle iletişim kurmayı, birbirlerine daha fazla açılmayı öğrenmelidirler. Bunu yapabildikçe birbirlerini daha çok severler. Erkek toprak, kadın su grubu üyesidir; bu da birbirlerinden oldukça farklı oldukları anlamına gelir. Fakat genellikle birbirlerini iyi anlarlar.

Kadının daha az otoriter olması beraberlikleri için daha hayırlı olur. Erkek de sözlerine çok dikkat etmelidir, çünkü Akrep kızı asla unutmaz. O, Zodyak’ın en intikamcı kızıdır. Sevdiklerini sonuna kadar destekler, ancak, onu aldatanları veya güvenini sarsanları zehirli iğnesiyle fena halde sokar.

Uzun vadeli ve mutlu bir ilişki için çok çalışmaları gerekir. Fakat bağlılıklarını taahhüt ederlerse çoğu zaman bunu hayat boyunca devam ettirirler.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Oğlak erkeği- Terazi kadını

Oğlak erkeği – Balık kadını

Oğlak erkeği – Yay kadını

Oğlak erkeği – Yengeç kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.