xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oğlak Erkeği – Aslan Kadını Aşk Uyumu

0 3.051

Burçlar arası aşk uyumları hakkında birçok yazı yazdım ve bu sırada bazı çiftler arasında doğal bir uyum olduğunu öğrendim. Böyle bir çiftin ilişkisi nispeten kolay ilerliyor. Ancak, bazı çiftler için aynı durum geçerli değil. Onlar astrolojik açıdan uyumlu sayılmıyorlar ve diğer gruba göre daha çok sorun yaşayacakları düşünülüyor. Oğlak erkeği – Aslan kadını ilişkisi yıldızların pek umut vermediği ilişkiler arasında yer alıyor.

Fakat, ilişkiler söz konusu olduğunda uyumluluğun denklemin sadece bir parçası olduğunu belirtmek gerekiyor. Taraflar birbirlerine bağlanır ve kendilerini ilişkiye adarlarsa, yıldızlara göre uyumsuz olsalar bile başarılı bir ilişki yürütebiliyorlar.

Aslan Kadını Nasıl Biridir?

Oldukça yaratıcı bir insandır; yeni fikirler ve planlar oluşturmayı sever. Aynı zamanda mükemmel bir şekilde iletişim kuran biridir ve başkalarının geri bildirimlerine açıktır. Girdiği ortamları aydınlatan bir havası olan bu kadın, cömertliği ve asaleti ile de tanınır.

Etrafına bulaşıcı bir sevinç ve enerji yaydığından, insanlar onun yakınında olmaktan hoşlanırlar. Hassas bir egoya sahiptir, ayrıca, bütün ateş grubu burçları gibi, gururlu bir insandır. Sıcak kalpli, sevgi dolu ve kibar biri olduğunu da eklemek gerekir.

Başarı ve hayranlığı kendine çeken ve biraz ben merkezli bir tabiatı olan bu kadın sıklıkla takdir edilmeye ihtiyaç duyar. Aradığı erkek kendisinin sinirli tavırlarıyla baş edebilecek ve her ihtiyaç duyduğunda yanında olacak biridir. Ayrıca partnerinin kendisine duyduğu sevgi ve hayranlığı her zaman ifade etmesini de ister.

Oğlak Erkeği Nasıl Biridir?

Kendisi, uğraştığı herhangi bir konuda elinden gelenin en iyisini yapan hırslı ve çalışkan bir adam olarak bilinir. O da, Aslan gibi, doğuştan liderlik yeteneklerine sahip olan bir insandır. Aradaki fark şu ki Aslan’ın liderlik gücü karizmasından ve çevresindeki insanları çeken aura’sından beslenirken, onunki otoriteden ve geleneksel bilgelikten kaynaklanır.

Bu açıdan stillerinin farklı olduğunu söyleyebiliriz ama sonuç aynıdır: Aslan burcu kadını – Oğlak burcu erkeği ilişkisinde iki taraf da bir liderin sahip olması gereken özellikleri taşımaktadır. Bu, onların birbirinden etkilenmesine yol açabilecek bir etkendir.

Tasarruf yapma, gelecek için birikim yapma eğilimi bazen cimrilik noktasına varabilir.

Nasıl Bir Çift Olurlar?

Oğlak erkeği – Aslan kadını ilişkisinin muhtemel sorunlarından biri erkeğin, kadının coşkusunu engelleme eğiliminde olmasıdır. Bu adam, duygusal biri olmasına rağmen, gerçekçi bir bakış açısına sahiptir. Partneri fikirlerini söylediğinde, ona, duymaktan hoşlanmayacağı şeyler söyleyebilir. Bunun sebebi acımasızca dürüst biri olması değil, olayları gerçekte olduğu gibi görebilmesidir. Bu tutumu, yeni durumuna veya fikrine uyum sağlamak için planlar yapmaya niyetlenen kadının enerjisini düşürebilir.

Oğlak erkeğinin ilk görüşte aşka düşmesi nadir olarak görülen bir durumdur. O, tutku ve romantizm gibi şeylere kuşkuyla bakan biridir. Bunun yerine, kariyer hedeflerine ulaşmasına yardım edebilecek birini arar. Yaşamındaki her şey gibi ilişkisine de pratik bir perspektiften bakmaya çalışır.

Aslan kızıyla da pratik nedenlerle ilgilenebilir; örneğin patronunun kızı olduğu için veya statüsünü yükseltmesine katkı yapabileceği için. Böyle bir durum varsa, onun kalbini kazanmak için her şeyi yapar. Aslan kadınının onun aşktan başka motivasyonları da olduğunu fark etmesi muhtemeldir. Ancak, bunu çok iyi bilse bile, kendisi de statüye önem verdiğinden, rahatsız olmayabilir.

Erkek başarı için çok çalışan biridir. İşlerini bitirmek için mesai saati bittikten sonra da iş yerinde kalabilir. Bu yüzden, başarıları için övgü bekleyen ve akşamları arkadaşlarıyla eğlenirken partnerinin de yanında olmasını isteyen Aslan kadınına onun beklediği kadar zaman ayıramayabilir.

Aslan kızı sahiplenici ve baskın olabilir. Ama Oğlak, kontrol altına alınabilecek biri değildir.

Aslan’ın bazen mali kapasitesine bakmaksızın lüks bir şeyler alma veya ekstra para harcama eğilimi Oğlak’ın canını sıkabilir. Erkeğin biriktirme eğilimi eli sıkılık derecesinde ise bu, sorun yaşamalarına yol açabilir. Aslan’ın eli açıktır, pinti insanları da pek sevmez.

Aslan burcu kişisi esprili ve eğlenceli biridir, Oğlak ise daha ciddi ve çalışma odaklıdır. Bu noktada Aslan’ın da çalışkan bir insan olduğunu belirtmek gerekiyor. Ancak o eğlenmek, kendisini mutlu edecek şeyleri almak için para ve zaman ayırmayı da sever. Bu tutumu cimri bir Oğlak’ın yüreğine indirebilir.

Asrolojik verilere göre, bu ikilinin birbirlerine uzun vadede mutluluk vermesi oldukça zordur. Ortak hayatlarının maddi açıdan iyi gitmesini sağlayabilirler ama birbirleriyle başa çıkmanın yollarını bulmaları çok uzun zaman alabilir. İkisi de sadık ve kararlı insanlardır, ancak, birlikte mutlu olmak için büyük bir çaba göstermeleri gerekir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Oğlak Erkeği – Balık Kadını

Oğlak Erkeği – Yay Kadını

Oğlak Erkeği – Yengeç Kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.