xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oğlak Erkeği – Balık Kadını Aşk Uyumu

0 4.632

Hırslı, öz disiplini yüksek ve toplumsal kurallara uymaya önem veren bir adam olan Oğlak burcu erkeği ile nazik, sakin, iddiasız ve itaatkar bir kadın olan Balık burcu kadını birbirlerini tamamlayan özelliklerini keşfetmeye zaman ayırır, birbirlerinin özelliklerini kabul ve takdir etmeyi başarırlarsa uyumlu bir ilişki kurabilirler.

Oldukça duygusal biri olmakla beraber güçlü bir iradeye de sahip olan kadın erkeğin düzenli ve disiplinli yaşamından etkilenir, olgun kişiliğini çekici bulur. Kadın da manevi gücü ve nazik doğasıyla erkeğe cazip gelir, onun koruma içgüdüsünü canlandırır. Oğlak erkeği – Balık kadını ilişkisi başlangıçta 2 tarafa da iyi gelecek bir ilişki gibi görünür. Fakat uzun ömürlü bir ilişki yürütebilmek için kişilikleri ve hayata bakışları arasındaki çelişkileri tolere edebilmeleri gerekir.

Oğlak erkeğinin kayıtsız, donuk bir duruşu vardır ama o ailesine ve sevdiklerine karşı gayet nazik ve kollayıcı olan bir adamdır. Her zaman güvenli sularda yüzmeyi, denenmiş şeyleri yapmayı tercih eder. Özellikle iş hayatında bencilce davranabilir. Balık kadınının aşık olduğu zaman sevgilisini her şeyin üstünde tutan yönü tam da ona hitap edecek bir özelliktir.

Bu kadın, bu adamın kendisinde olmayan bazı özelliklerine saygı duyar. Kendisi iddiasız bir insandır ve erkeğin hırslı yapısı ona hoş gelir. Bu erkeğin gününü aydınlatma fikrinden hoşlanır. Ancak bazen kararsız ve hülyalı davranışlarıyla onun sabrını zorlayabilir.

Oğlak burcu erkeği – Balık burcu kadını beraberliğinde kadın, erkeğin duygularını sıklıkla sözlü olarak ifade etmesini beklememelidir. Oğlak bunu pek yapmaz ama hislerini eylemleriyle aktarmayı da iyi bilir.

Daima partnerinin etrafındadır, onun ihtiyaçlarını temin etmeye ve hayallerini gerçekleştirmeye hazırdır. Kendini sevdiklerine adamak ve onlara özen göstermek bu erkeğin doğasında vardır, bunları şikayet etmeden yapar. Ancak dış görünüşü her zaman biraz rahat ve duyarsızdır. Bu da, bazen daha görünür aşk işaretlerine ihtiyaç duyan Balık kadınının kalbini kırıp kendini sevilmeyen, ihmal edilen biri gibi hissetmesine sebep olabilir.

Bu beraberliğin sorunlara ve tartışmalara yol açabilecek yönlerinden biridir bu. Kadın çok hassas, erkek ona göre çok kayıtsızdır. Ama bu noktada birbirlerinden öğrenecekleri çok şey vardır. Kadın erkekten bu kadar kolay incinen biri olmamayı, erkek de kadından daha duyarlı biri olmayı öğrenebilir.

O, nazikçe öne sürdüğü önerileri ve tutarlı ikna çabalarıyla bu erkeğin katı tarafını yumuşatabilecek bir kadındır. Onu koruyup bakacak, kendisini attığı her adımda güvende ve kendinden emin hissetmesini sağlayacak olan Oğlak erkeğini beğenir. Bu adam genellikle istikrarlı bir partnerdir ve bu da Balık kadınının istediği bir şeydir.

Balık burcu kadını – Oğlak burcu erkeği ilişkisi, tarafların anlayışlı davranmasıyla sevecen ve verimli bir ilişki olabilir. Onların beraberliği büyüyüp güçlenme potansiyeline sahiptir. Genellikle ilk tanışmalarında hızla birbirlerine doğru çekilir ve çoğu zaman, şartlar uygunsa, ikinci bir görüşmeyi planlarlar. Birlikteyken kendilerini rahat hissederler.

Bu ilişkide kadına mutsuzluk verecek noktalardan biri romantizm eksikliği olur. Oğlak erkeği nazik davranır ama, belki ilişkinin başlangıç zamanları dışında, pek romantik bir insan değildir. Çiftin önemli farklılıklarından biri de erkek ayakları yere basan, olaylara akıl çerçevesinden bakan gerçekçi bir insanken kadının genellikle bulutların üstünde yaşamasıdır.

Gerçeklik, duygusal bir denizde yaşayan bu kadını korkutur. Uyumlu olabilmeleri için erkeğin kadını daha istikrarlı olmaya teşvik etmesi, kadının da ona biraz duygusal derinlik aşılamaya çalışması gerekir.

İlişkilerinde, kadının dalgalı ruh hali, gerçek dünyayla ilgili sorumlulukları almaktan kaçınması erkeğin sabrının azalmasına, onu eleştirmesine ve alaycı davranmasına yol açabilir. Kağıt üzerinde uyumlu görünen bu ikili, pratik hayatta da uyumlu olabilmek için birbirlerini anlamaya ve bazı tavizler vermeye çalışmalıdırlar.

Kadın yumuşak ve nazik yapısıyla erkeğin hayatına romantizm ve duygusallık katarken, erkek de onun kaotik duygularının düzene girmesine, ayaklarının biraz daha yere basmasına yardım edebilir. Güçlü bir kişiliği olan, pratik, akıllı, gerçekçi ve olgun kişilikli bir adam hayatın zorluklarına ve çıkarcı, kötü insanlara karşı biraz savunmasız ve zayıf kalan hassas Balık kızı için iyi bir hayat ortağıdır aslında.

Oğlak erkeği – Balık kadını ilişkisi iyi gitme şansı olan bir ilişkidir, yeter ki taraflar birbirlerini nasıl tamamlayabileceklerini fark etsinler. Yatakta da iyi bir çifttirler, ikisi de diğerinin hislerini önemser ve birbirlerinin arzu ve fantezilerini dikkate alırlar.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Oğlak erkeği – Yay kadını 

Oğlak erkeği – Yengeç kadını 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.