xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oğlak Erkeği – Boğa Kadını Aşk Uyumu

0 2.529

Burçlarının elementleri aynı olan iki kişi birbirine aşık olduğu zaman astrolojik uyum beklentileri genellikle olumlu olur. Oğlak erkeği – Boğa kadını beraberliği için bu durum geçerlidir. İki tarafın elementi de topraktır.

Onları birbirlerine çeken şeyin ne olduğunu görmek kolaydır: Kadın erkeğin iş ahlakından ve kararlı tabiatından, erkek de kadının duygusal denge ve güvenlik arayışından etkilenir. Her biri diğerinde bir sevgilide en çok istediği şeyi bulur: İstikrardır bu.

Boğa burcu kadını – Oğlak burcu erkeği ikilisi neredeyse aynı değerleri ve inançları paylaşırlar. Bu durum birbirlerine her gün biraz daha yaklaşmalarına yol açar. Çoğu zaman anında birbirlerine doğru çekilirler, fakat ikisi de son derecede gerçekçi insanlar olduklarından çok yoğun, çok güçlü bir aşk yaşamazlar. İkisi de büyük bir kalbi ve derin bir sevgi duymaya meyilli insanlardır ama duygularının kendilerini kontrol etmesine izin vermezler.

Oğlak burcunda doğmuş bir erkek kararlı, pratik ve hırslı bir insandır. Zorluklar onun kendini kendine ve dünyaya kanıtlamasını sağlayan şeylerdir; onları sever. Zirveye çıkmak onun için önemlidir. Başarıya, prestije, kudrete ve paraya değer verir; bunlara ulaşmak için çok çalışır.

Ancak, risk almaya eğilimli değildir. Mevcut pozisyonu için harcadığı zamanın ve çabanın farkındadır; bu pozisyonu riske atmaz.

Gençlik çağlarında bile ciddi ve olgundur. Onu asla çok rahat bir durumda göremezsiniz; her zaman dikkatli ve temkinlidir. Her şeyi olduğu gibi aşkı da ciddiye alır. Partnerinin duygularıyla oynayacak biri değildir. Hayatındaki kadına karşı derin bir hayranlık beslese bile bunu nadiren gösterebilir. Biraz donuk görünebilir ama istikrarlı ve sadık bir hayat ortağıdır.

Boğa kadını güvenilir, güçlü bir kişiliğe sahiptir. Olağanüstü derecede sabırlıdır. Bu ne kadar uzun sürerse sürsün, beklediği şeyi beklemeyi bırakmaz ve  sonunda istediğini alır. Nazik ve anaç tabiatlı bir kadındır, insanlar çoğu zaman onu severler. Ancak, sınırlarını zorlamamak gerekir. Kendisine kötü davranıldığı zaman öfkeli ve kaba birine dönüşebilir.

Hayatın tadını çıkarmayı seven bu kadın lüks bir evde yaşamak, kaliteli kıyafetler giymek, iyi yemekler yemek ve değerli mücevherler takmak ister. Amaçsızca gezinmeyi veya kafelerde zaman geçirmeyi seven biri değildir. Evi onun cennetidir ve kapısı arkadaşlarına her zaman açıktır.

Açık, güvenilir, nazik bir partneri olmasını ister. Dışarıdan öyle görünmez ama hassas bir kişiliği vardır. Onun için biraz çaba gösterir, takdir edildiğini hissetmesini sağlar ve ilgilenirseniz kalbini sonsuza kadar kazanabilirsiniz.

Oğlak erkeği – Boğa kadını ilişkisinde iki taraf da birbirlerinin ihtiyaç ve isteklerine özen gösterirler. Beraberlikleri ortak değerler, samimiyet ve cinsellik açısından güçlüdür. İkisi de maddi başarıyı ve rahat bir hayat sürmeyi isterler. Yaşam ve evlilik konusunda aynı bakış açısına sahiptirler. Çıkmaya başladıkları zaman her biri diğerini ilgi çekici bulur. Her ikisi de hem sevgilerini koşulsuz olarak sunabilen, hem de gerçekçi düşünen insanlardır.

Duygusal açıdan bu oldukça sakin ve durgun bir eşleşmedir. Bir sorun yaşadıklarında bunu çözen çoğu zaman erkek olur. Sabit bir burcun üyesi olan Boğa kadını inadıyla ünlüdür, ancak; Oğlak gibi bir toprak grubu burcu tarafından sağduyulu davranmaya ikna edilebilir. Oğlak erkeği donuk, kuru bir mizah anlayışı olan, fazla gülmeyen bir adamdır ama Boğa kızı onun somurtkanlığının üstesinden gelebilir.

Oğlak burcu erkeği – Boğa burcu kadını ilişkisi genellikle romantik ve dinamik bir ilişki değildir. Daha renkli ve canlı çiftler onların beraberliğini biraz durgun ve sıkıcı bulabilirler. Ancak, onlarınki çoğu zaman kalıcı ve sağlam bir ilişki olur.

Bilirsiniz; bir ilişkinin çok romantik olması çok iyi gideceği ve hayat boyu süreceği anlamına gelmez. Oğlak erkeğiyle Boğa kadınının ilişkisi romantik olmayabilir fakat aralarında ömür boyu sürme potansiyeli olan güçlü, sağlam bir bağlantı vardır.

İkisi de güçlü bir aile kurmayı isterler. Çocukları için güvenli, rahat bir aile ortamı oluşturmak ve belirli bir finansal gelecek hazırlamak için büyük çaba gösterirler. Her zaman birbirlerine destek olur ve iyi tavsiyeler verirler.

Bu ilişkinin az sayıdaki olumsuz yönlerinden biri erkeğin fazla çalışkan olmasıdır. Bu adam işi konusunda takıntılı biri olabilir ve başarıya odaklandığı zaman çevresindekilerle pek ilgilenmez. Bu durum, partnerinin ilgisini çekmek isteyen Boğa kızını rahatsız edebilir. Evliliklerinde geleneksel rolleri benimserlerse bu büyük bir sorun olmayabilir. Ancak, kadının da kariyer odaklı biri olması durumunda iş – özel yaşam dengesini kurmakta zorlanırlar. Birlikte nadiren zaman geçirirlerse bu kadar uyumlu bir çift olmalarının pek bir anlamı olmaz.

Aralarındaki farklılıklardan biri de Boğa kızının birçok konuda olduğu gibi rutin konusunda da çok kararlı olmasıdır. Oğlak burcu kişileri daha maceracı olurlar. Kadının alışkanlıklarına bağlı, sakin bir hayatı tercih etmesine karşın erkek yeni şeyler keşfetme ihtiyacı duyar ve dışarıda zaman geçirmeye daha düşkündür. Fakat Oğlak, güçlü sadakat duygusu sayesinde, fazla ileri gitmez. Kadın erkeğin alanına saygı duyar ve erkek de onunla baş başa, sakin zamanlar geçirmekten memnun olmayı öğrenirse ilişkilerinde bu açıdan pek sorun çıkmaz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Oğlak erkeği – Yengeç kadını

Oğlak erkeği – Balık kadını

Oğlak erkeği – Aslan kadını

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.