xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oğlak Erkeği – Yay Kadını Aşk Uyumu

0 6.625

Tarafların birbirine verecek çok şeyi olmasına rağmen zor bir ilişkidir Oğlak erkeği – Yay kadını ilişkisi. Toprak grubundan bir erkek ve ateş grubundan bir kadın söz konusudur ve bu eşleşme genellikle sorunludur. Ama, ikilinin beraberliği ilk bakışta pek umut vaat etmese de ortak noktaları göründüğünden fazladır.

Oğlak Erkeği Nasıl Biridir?

Oğlak burcu erkeği çok pratik ve akıllı bir adamdır. Ayakları yere sımsıkı basar. Riskli bir durumda her zaman denenmiş yolları tercih eder. Soğuk biri gibi görünür ama daha çok gerçek duygularını sergilemekten korkan biridir. İçinde yakınlarına karşı derin duygular vardır, onları korumak için gereken her şeyi yapar.

İlişkilerinde geleneksel ve koruyucu bir sevgilidir. Sağlam bir ilişkisi olmasını ister ve bundan emin olmak için uzun bir değerlendirme süreci yaşayabilir. Bir aşk ilişkisi onun için ciddi bir yükümlülüktür. Belirli hedefleri vardır ve pratik bakış açısıyla, bu hedeflere ulaşmak için kararlı bir şekilde ilerler.

Saygı görmeye, tanınmaya ve övülmeye önem verir. Kötümser doğası bazen hafif bir aşağılık kompleksi veya başarısızlık korkusu duymasına yol açabilir. Sürekli içindeki endişelerle mücadele eder. Becerikli ve merhametlidir. Bazen kibri yüzünden itici olabilir.

Yay Kadını Nasıl Biridir?

Yay burcu kadını oldukça dürüst bir insandır, kelimeleri bazen bıçak gibi keser. Dürüstlüğünün zaman zaman kabalığa varmasını kendisi de istemez ama bu doğasının belirgin özelliklerinden biri olduğu için önlemekte güçlük çeker. Çok bağımsız bir kişiliği vardır. Aileye önem vermeyen biri değildir ama aile onun hayatının küçük bir parçasıdır. Yay burcunun kadınları arasında hayatı kendi başına sürdürebilenlerin sayısı az değildir.

İlişkilerinde tutkulu ve eğlencelidirler, ama bağımsızlıklarına öncelik verirler. Hızla ve tutkuyla aşık olurlar. En mutlu olacakları erkekler onlarla beraber gülen, düştükleri zaman onları tutan ve ilişkiyi derinleştirmeleri için zaman tanıyan erkeklerdir.

Aynı şeylerin sıklıkla tekrarlanmasından hoşlanmaz, heyecan ve değişim ararlar. İnsanları severler ama çevrelerinde onları eğlendirebilecek birileri olmaması pek sorun değildir çünkü çoğu kendini eğlendirip oyalayabilirler. Bağımsız ve cesaretli bir yapıya sahiptirler. Arkadaş edinmeyi severler. İddialı, hızlı, akıllı ve neşelidirler; yeni fikirlere açıktırlar. Çok fazla talepte bulunan, fazlaca değişmelerini isteyen erkeklerden hoşlanmazlar.

Nasıl Bir Çift Olurlar?

Oğlak burcu erkeği – Yay burcu kadını beraberliği özgür ruhlu, kısıtlanmaya gelemeyen, huzursuz bir kadınla neredeyse onun tam zıddı olan muhafazakar, geleneksel ve sessiz bir adamın beraberliğidir ve burada karşıtların birbirini çekmesi yasası işleyebilir. Zıt yönlerine rağmen aralarında bir çekim vardır, hatta bazen oldukça güçlü bir çekim.

Muhtemelen bunu dile getirmezler ama ikisinin de birbirinde özendiği yönler vardır. Erkek kadının vudumduymaz, serbest tavırlarıyla neşesinden; kadın da onun hayata pratik bir şekilde yaklaşmasından etkilenir. Erkek bir Toprak grubu mensubunun yavaş yavaş yükselen şehvetine, kadın bir Ateş grubu mensubunun tutku ve ateşine sahiptir; bu da uyumlu bir cinsellik yaşamalarını sağlayabilir.

Günlük hayatta işleri bu kadar kolay değildir; Oğlak erkeğinin dengeli ve mantıklı doğası, kök salma isteği ve gelişmiş sorumluluk duygusuyla Yay kadınının huzursuz ve hürriyetine düşkün yapısı arasında çatışmalar çıkabilir.

Yay kadını ile Oğlak erkeği arasında bir uyum mümkündür ama bu uyum kısa süreli olabilir. Burcun kadını ateşli bir öfkeye sahiptir, fakat duygusal açıdan serin bir yapısı olan Oğlak erkeğini kolay kolay kışkırtamaz. Birbiriyle pek uyuşmayan yapılarına rağmen birlikte yolculuk edebilirler; erkek hedeflerine, kadınsa ufukta görünen ve ona çekici gelen bir şeye doğru ilerler.

Hedeflerinin benzer olması seyrek rastlanan bir durumdur, fakat birbirleri için ilginç birer yol arkadaşı olabilirler – ama çoğu zaman sadece bir süre için.

Oğlak erkeği – Yay kadını ilişkisinin yürümesi için gereken en önemli şartlardan biri kadının standart bir ev hayatı mutluluğuna razı olması gerekir ki burcun çoğu kadını bunu yapabilir. Bu kadının esnek bir yapısı vardır, bu yüzden, bunu isterse partneriyle uzlaşabilir. Buradaki sorun, hayatındaki Oğlak erkeğinin ona özgürlüğünü kısmen de olsa feda etmesine değecek şartlar sunup sunmadığı ve ne kadar çekici geldiğidir.

Yay burcu kadını finansal konularda dikkatsizdir. Bu konuda kısıtlanmayı ve yönetilmeyi de reddeder. Oysa Oğlak erkekleri bu konularda akıllı ve titizdirler. Savurganlık bir yana, bazen cimri bile olabilirler ve bu Yay kadınını deli edebilecek bir özelliktir. Erkeğin bu kadının maceracı ruhunu kontrol etmesi zordur.

Kadının sözlü saldırılardan kaçınması önemlidir. Erkeğin de onun hareketliliğine ve coşkusuna biraz olsun ayak uydurması gerekir. Aslında, kadın, erkeğin faydalı fikirleri sayesinde hedeflerine ulaşmak için yeni yollar keşfedebilir. Erkek de onun yanında hayata karşı daha hafif, daha keyifli bir bakış açısı edinebilir. Birbirlerini seviyorlarsa bir uyum yakalayabilirler ama bu gerçekten pek kolay olmaz.

Bu beraberlikte kadın, bir taahhütte bulunmak konusunda erkekten daha dikkatlidir. Evet, o çabucak ve tutkuyla seven biridir ama aşka en azından bir süre için hayata keyif getiren bir yenilik olarak bakar, kısa sürede birtakım sözler vererek hürriyetini tehlikeye atmak istemez.

Erkek ise, normalde temkinli biri olmakla beraber, kadından çok hoşlanmışsa bir heves daha aceleci davranabilir.  Partnerini tanıyıp anlamaya çalışması ve ilişkinin ilk aşamalarının tadını çıkarmaya çalışması daha iyi olur.

Bir Oğlak erkeğini etkilemek isteyen Yay kadını ilk hareketi yapabilir ama bunu saygılı bir şekilde yapmalıdır. Oğlak en utangaç burçtur ve onu gevşetip rahatlatmak için çaba göstermek gerekir. İlk konuşmalar sırasında verdiği ceveplar çok resmi ve doğallıktan uzak görünebilir ama yakınlaştıkça daha sempatik ve sıcak davranabileceği de ortaya çıkar. Bu ciddi erkeğe yavaş yavaş yaklaşmaya çalışmak doğru olur.

Bir Yay kadınını etkilemek isteyen Oğlak erkeği ona yaklaşmakta pek zorluk çekmeyecektir, bu kadın yeni arkadaşlar edinmeyi seven biridir ve ona çok itici gelen bir şey yoksa kendisine yaklaşılmasına izin verir. Zaman içinde size ufak tefek dokunuşlarda bulunursa dostça bir şeyler hissettiği veya sizinle kişisel olarak ilgilendiği sonucunu çıkarabilirsiniz, sevdiği insanlara temas eden biridir. Onunla hayata dair genel konuları veya iş meselelerini konuşabilirsiniz. Basit konuşmalardan kaçınmalı, beraber geçirdiğiniz zamanı anlamlı hale getirecek konular bulmalısınız.

Bu ikili arasında ömür boyu sürecek bir dostluk yaşanabilir, sorunları özel ilişkilerde yaşarlar. İkisi de çok romantik insanlar değildirler. Farklı şeylere yönelik olmak üzere tutkuludurlar. Kadın enerji dolu, biraz dağınık ve hareketlidir, erkek daha ağır ve istikrarlı bir insandır. Yay kadınının düşüncesizce para harcama eğilimi Oğlak erkeğini çileden çıkarabilir. Onu bu konuda düzene sokmaya kalkarsa kadın kendini bir kafesin bir kafesin içinde gibi hisseder ve kaçmak ister.

Bu hareketli kadının Oğlak burcu erkeğini sıkıcı bulması da ihtimal dahilindedir. Bu olumsuz ihtimallere rağmen açık görüşlü davranır, birbirlerini anlamaya ve tamamlamaya çalışırlarsa birlikte mutlu olabilirler. Fakat tekrar edelim ki bu kolayca ve kısa sürede gerçekleşecek bir ihtimal değildir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.