xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oğlak Kadını – Aslan Erkeği Aşk Uyumu

0 7.413

Oğlak burcu kadını da, Aslan burcu erkeği de güçlü bir iradeye sahip olan insanlardır. Sosyal hayat açısından birbirlerinin neredeyse tamamen zıddıdırlar. Kadın ev ortamındaki samimi toplantıları tercih ederken, erkek dışarıya çıkmayı ve bulunduğu her ortamda dikkatlerin odağı olmaya çalışır. Oğlak, partilerde, bir köşede durup çevresini gözlemleyen kişidir. İddialı ve iradeli olmak açısından benzeşseler de kişilik özellikleri farklıdır. Oğlak kadını – Aslan erkeği aşk ilişkisinde çoğu zaman hakimiyet savaşları yüzünden sorun yaşanır. Ego çatışmaları bu çiftin beraberliğinde sık görülür.

Erkek, kadının şeffaf ve açık davranmasını, eğlencenin tadını çıkarmasını isterken Satürn tarafından yönetilen kadın bazen donuklaşır ve başkalarıyla beraber zaman geçirmektense yalnız kalmayı tercih eder. Aslan erkeğinin rahatına düşkün kişiliğiyle Oğlak kadınının materyalist zihninin uyum sağlaması kolay değildir.

İkisinin günlük yaşamdaki tutumları ve dünyaya yaklaşımları farklıdır. Bu ikilinin birbirlerini anlaması için zamana ve sabra ihtiyaç vardır. Zamanla ilginç sohbetler yapabileceklerini ve birbirlerine sıklıkla ilham verebileceklerini görürler. Ancak bunun için iki tarafın da yoğun bir gayret göstermesi gerekir.

Birbirine Zıt Ve Güçlü Kişilikler Arasında Sağlam Bir Mücadele

Aslan erkeğinin fikrine göre, evren kendisinin etrafında dönmektedir. Her zaman, her yerde merkezde olmayı isteyen hayat dolu bir insandır kendisi. Ondan daha mantıklı bir yapısı olan Oğlak kızı ise kendine dikkat çekmeyi pek sevmez. O daha sessiz – sakin görünümlü bir insandır.

Bu çiftin resmi, paylaştıkları güç sevgisi ile birlikte çizilir. Birbirlerini arkadaş veya meslektaş olarak tanıdıkları zaman iki taraf da diğerinin kendi bilgisini arttırabileceğini sezer. Zaman içinde erkek kadının sandığı kadar sıkıcı biri olmadığını keşfeder, kadın da onun kasıntı tavırlarının ardındaki hassas kalbini görür ve birbirlerine aşık olabilirler. Aslan burcu erkeği – Oğlak burcu kadını arasında genellikle anlık bir cazibe değil, yavaş yavaş gelişen bir yakınlık yaşanır.

Her ikisi de ilişkilerde güvene ve sadakate değer veren kişilerdir ama sevgilerini gösterme tarzları kökten farklıdır. Onlar birçok yönden birbirlerine zıt insanlardır ve aralarında güçlü bir karşılaşma olur. Gururları ve güçlü iradelerinden dolayı ilişkide liderlik mücadelesi verirler. Aralarında bu durumdan kaynaklanan çatışmalar olur. İkisi de inatçıdırlar, savaşmadan geri çekilmezler.

Oğlak Kadını Ciddi Ve Kontrollüdür

Oğlak kızı ciddi ve hırslı tavrı yüzünden bazen başkalarının duygularını anlamakta zorlanan bir insandır. Ancak bu onu bencil yapmaz. Arzularını nasıl kontrol edeceğini bilir ve hayatını organize bir şekilde yönetebilir. Kendini yetiştirmiş, çalışkan, kısa sürede kendi emeğiyle bir yerlere gelmiş bir erkek onu kolayca etkiler. Konuklarına güzel zaman geçirten iyi bir ev sahibidir.

Birkaç tatlı söz, biraz takdir görmek onu eritir ve harekete geçmesini sağlar. Sosyal yaşama önem verir. Hayatta en çok önem verdiği şeyler haysiyet, itibar, öz saygı ve rütbedir. Birini sevdiğini davranışlarıyla açık etmek söz konusu olduğunda utangaç davranabilir ama kalbinin derinliklerinde yoğun duygulara sahiptir.

Sevgisi ciddi ve köklüdür, partneri ona ihanet ederse yalnızlığa ve depresyona itilir. Aşk hayatındaki mutluluğa yaşamsal önem verir. Sevgiyi ve hisleri ciddiye alır.

Aslan Erkeği Güçlü Ve Sınırsız Bir Enerjiyle, Bazen Hesapsızca Hareket Eder

Aslan erkeğinin enerjisi sınırsızdır. O, her zaman takdir edilmek ve saygı görmek ister. Parlak, tutkulu ve zekidir; bu özellikleri bazen dengesiz, bazen de eğlenceli biri gibi görünmesine yol açar. Enerjisi tarafından yönlendirildiği için çeşitli gerekçelerle isyankar davranabilir.

Kendi yolları vardır, ruh hallerine bağlı olarak aklına geleni yapabilir. Bir şeyler yapmayı planlıyorsa onun kararını değiştiremezsiniz. Risk almayı ve başarısızlık olasılığına karşın, maceralı bir yolculuğun tadını çıkarmayı sever.

Bu adam yüksek enerjisinden aldığı güçle hızla ilerlemek eğilimindeyken Oğlak kadınının tarzı kademeli ve istikrarlı bir ilerlemedir. O hırslı biridir ama süper tutkulu değildir, hırslarına yaklaşımı da disiplinlidir. Maceracı değildir, riskleri dikkatle hesaplar. Zihniyetini belirleyen şey imajıdır, imajını korumaya çok dikkat eder. Güvenli oyunları tercih eder ve dikkatle hareket eder.

Harika bir dinleyici olan Oğlak kadını, Aslan erkeğinin düşünceleri ve hayalleri karşısında hem muhtemel problemlere işaret eden bir gözlemci ve eleştirmen, hem de iyi bir destekleyicidir. O, sakin ve hemen her zaman kontrollü davranan bir kadındır. Derinlerinde sorunlu duygular barındırır. Daima kendini korur, üzüntü çekmemek için tartışmalı durumlardan kaçınmayı tercih eder.

Her zaman partnerinin yanındadır, kendisine sağladığı şeyler için onu takdir eder. Aslan erkeğinin, bu kadını herhangi bir açıdan değiştirmek istiyorsa, küçük ve dikkatli adımlar atması gerekir. Oğlağın inadı Aslanın inadından daha güçlüdür, onu bir şeye ikna etmek kolay değildir. Ardında salıverilmeyen gözyaşlarının ve bastırılmış duyguların bulunduğu bu inat duvarını yıkmak için erkeğin yavaş, pratik ve samimi bir yaklaşımda bulunması gerekir.

Oğlak Kadınıyla Aslan Erkeği Arasında Hakimiyet Savaşları Yaşanması Neredeyse Kaçınılmazdır

Oğlak kadını – Aslan erkeği ikilisi birlikte çok şey başarabilirler. İlişkilerinin sorunlarından biri bunun ne pahasına olacağıdır. İkisi de statüyle ve belli yaşam standartlarına sahip olmakla ilgilidirler ve ikisi de aşırı derecede çalışabilirler; böylece birlikte maddi bir başarı sağlamaları mümkün olur. Bunun bedeli gelir düzeyini korumak ve yükseltmek için çok fazla zaman harcamak ve böylece birbirlerine olan sevgilerini göstermek ve beraber zaman geçirmek için fırsat bulamamak olabilir.

Oğlak ve Aslan, dış dünyaya karşı bir güç birliği sergilemeyi başarabilmekle beraber, aynı evde ayrı hayatlar yaşayan bir çift olabilirler. Uyumları, duygusal mesafeler ve birbirlerine zaman ayıramamaları yüzünden her zaman risk altında olabilir.

Bu ikilinin uyumluluğunun temel sorunu güçlü insanların yaşadıkları sorunlarla aynıdır. Tarzları farklı olmakla beraber, her ikisi de her şeyde lider konumunda olmak isteyen güçlü kişilerdir. İş hayatlarında başarılı olurlarsa evdeki patronun kim olacağı konusunda büyük bir sorun yaşamayabilirler. Ancak, kariyerleri istedikleri gibi gitmiyorsa evde birbirlerine karşı hakimiyet kurmaya çalışırlar.

Her ikisinin de kontrolü ele almaya meyilli kişiler olmaları ilişkileri için her zaman bir tehdittir. Aslan doğal bir liderdir, Oğlak da inanılmaz derecede sağlam ve dayanıklıdır, bu yüzden çatışmaları da güçlü olur.

Oğlak burcu kadını – Aslan burcu erkeği ilişkisinin iyi gitmesi için tarafların epeyce çaba göstermesi gerekir. Onlar hayattaki en güzel şeyleri yaşama isteği konusunda birbirlerine benzerler. İkisi de her konuda kaliteye önem veren kişilerdir. Kendileri, meslekleri, evleri, toplumdaki konumları ve çocuklarıyla gurur duymak isterler. İyi şeylere sahip olmak için çok fazla çalışmaya hazırdırlar. Tatmin edici bir ilişki için uzlaşmaya çalışmak zorundadırlar.

Oğlak yavaş ve istikrarlıdır, Aslan ise hızlı ve öfkeli bir kişiliğe sahiptir. Cinsellik konusunda aktif ve ateşli bir yapısı olan Aslan, Oğlağı bu konuda soğuk ve uzak bulabilir. Oğlak da onun durmadan kendisine hayran olunmasını talep etmesini saçma bulur. Mali konulara yaklaşımları farklıdır, bu konuda Oğlak daha dikkatli ve tasarruflu, Aslan ona göre çok rahattır. Planlar yaparken ve bunlara ulaşmanın yollarını belirlerken iyi bir ikili olabilir ama hayatın başka alanlarında aralarında ciddi farklılıklar vardır ve birbirleriyle uyum sağlamak için ciddi derecede emek vermeleri gerekir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Terazi erkeği – Oğlak kadını

Başak erkeği – Oğlak kadını 

Aslan erkeği – Boğa kadını 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.