xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oleg Cassini 2014 Gelinlik Koleksiyonu

0 1.042

Oleg Cassini gelinlik modelleri zarafetleri ve seçkin duruşlarıyla her zaman gelin adaylarının ilgi alanına giriyor. Dünyaca ünlü starların vazgeçilmez tasarımcısı olan Cassini’nin moda evinden servis edilen parçalar sadece gelinlikler değil; ayrıca gece elbiseleri, nişan kıyafetleri, gelin ayakkabıları, çocuk gelinlikleri, gelin eldiveni ve duvak çeşitleri de var. Hediyelik eşya kategorisinde ise gelin ve damat kadehleri, ikili yastık kılıfları, mutfak önlükleri, orijinal kupalar bulmak mümkün. Şimdi konumuza geçelim; konumuz Oleg Cassini 2014 gelinlik koleksiyonu.

Sizi önce Oleg Cassini balık etek gelinlik modelleri kategorisinde yer alan bir modelle tanıştırmak istiyorum. Vücudu kum saati biçiminde olan gelin adaylarının figürünü mükemmel bir şekilde vurgulayacak olan bu gelinlik drama etek gelinlik modellerini sevenlere de hitap ediyor.

oleg cassini balık etek gelinlik modelleri

 

Şimdi de A tipi gelinlik arayışı içinde olan gelin adaylarının beğenisini kazanacak bir modele geçelim. Bu kalp yaka kuyruklu gelinlik modeli itibarıyla hemen bütün vücut tiplerine yakışacaktır. Gelinliğin dantel kumaşı çiçek motifleriyle süslenmiş.

oleg cassini a tipi gelinlik modelleri

 

Sırada son derecede şık, gösterili ve kabarık bir balo tipi gelinlik modeli var. Düğün töreninizde masallardan fırlamış bir prensese benzemesini sağlayacak olan gelinliğin tül etekleri ekstra katlarla kabartılmış ve üstüne stras taşlar işlenmiş. Resimde olduğu gibi eldiven kullanmak isterseniz Oleg Cassini’deki diğer eldiven modellerine de göz atabilirsiniz.

oleg cassini balo tipi gelinlik modelleri

Ben aradan çıkıyor ve sizi Oleg Cassini 2014 gelinlik koleksiyonu içerisinden seçtiğim diğer gelinliklerle baş başa bırakıyorum. İyi seyirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.