xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oleg Cassini Gelinlik Modelleri

0 1.017

Koleksiyonları dünyanın çeşitli ülkelerindeki yüzlerce mağazada satılan Oleg Cassini gelinlik modelleri dışında abiye elbiseler ve gelin aksesuarları da tasarlıyor. 2006 yılında hayata veda etmiş olan Cassini’nin modelleri günümüzde Viola Chan tarafından hazırlanıyor.

Oleg Cassini gelinlik koleksiyonundaki modeller arasında aklınızı başınızdan alabilecek güzellikle parçalar var. Örneğin kuyruğu ve göğüs kısmı işlemeli Helenistik havalı şifon gelinlik modelleri, kalp yaka fırfırlı gelinlik modelleri ve straplez kesim balık etek gelinlik tasarımları gibi. Bu sonuncusundan bir örnek ekleyelim şimdi. Biçimli ve hatları birbiriyle orantılı bir vücudu olan kadınlarda en muhteşem halini sergileyecek olan modelin bedeni ve kalçaların bitiminden sonra açılmaya başlayan kabarık etekleri dantel ve pul işlemeleriyle süslenmiş.

deniz kızı gelinlik-oleg cassini

Straplez gelinlik modelleri arıyorsanız Cassini koleksiyonunda aradığınızı fazlasıyla bulacaksınız. Peki uzun kollu gelinlik arayanlar eli boş mu dönecekler? Ne münasebet, Oleg Cassini gelinlik modelleri arasında yok, yok! Ben size yüksek yakalı, göğüslere kadar üst kısmı ve kolları tül kumaşla yapılmış A kesim bir örnek sunucam size ama tek seçeneğiniz bu model değil; daha çok model var.

uzun kollu gelinlik modelleri

Oleg Cassini markasının beğeninize sunduğu kaliteli ve şık parçalar arasında kısa gelinlik modelleri, kuyruklu gelinlikler, dar kesim gelinlik modelleri ve askılı gelinlikler de bulunuyor. Strass taşlarla süslenmiş ışıldayan gelinlikler, vintage gelinlik modelleri, dantel gelinlikler, prenses gelinlik çeşitleri arasında kendinizi kaybetmemeye dikkat etmelisiniz. Düğün hazırlıkları çok enerji gerektiriyor ve gelinlik seçimi tabii ki bunların çok önemli bir parçası, ama sadece ‘bir’ parçası. Kolay gelsin. Her şeyin istediğinizden de güzel olması dileğiyle.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.