xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Önceki Hayatınızda Erkek Arkadaşınız Kimdi?

2 3.924

Hiç hesapta yoktu böyle bir yazı, biliyor musunuz? Demin ne bakıyordum ben, durmadan yazı konusuydu, kaynaktı, görseldi, bir şeylere bakıp durduğumdan unuttum bile ama işte, demin başka bir şey ararken karşıma çıktı ve  Binkelam ziyaretçileri arasında “Önceki hayatınızda erkek arkadaşınız kimdi?” konulu eğlenceli bir test çözmek isteyenler olabilir diye düşündüm.

Test İngilizce olduğundan buraya soruları ve cevapları İngilizce – Türkçe olarak yazacağım. Testin linkini de vereceğim tabii. Arzu ederseniz tıklayıp çözersiniz.

İyi derecede İngilizce bilmiyorum ben ama Google Translate’in yardımıyla şahane değilse de doğru bir çeviri yapabilirim. Aslında, deneme olsun diye aceleyle kendi hesabıma çözerken oraya pek bakmadım bile, sorular ve cevaplar basitti. İngilizce bilen ziyaretçilerimize bana geldiğinden daha da kolay gelecektir. Bilmeyenler ise yaptığım çeviriye bakarak kolayca anlayabilecekler.

Bu arada, cevaplar bir zamanların Hollywood starlarıyla bağlantılı sanırım, benim önceki hayatımdaki erkek arkadaşım Marlon Brando çıktı.

Başlamak için önce verdiğim linke, sonra da  “Who was your boyfriend in your past life?” başlığının altındaki çift fotoğrafının altına koyulmuş olan, içinde “Let’s play!” yazan mavi kutuya tıklayın. Bu “Haydi oynayalım!” demek. Sorular hep bir fotoğrafın altındaki mavi bir kutunun içinde çıkacak karşınıza. Ve cevap alternatifi olarak verilen fotoğraflardan birine tıklayarak devam edeceksiniz.

Test linki (Başlangıç) için tıklayın

1. soru: Where would you rather go out with your man? (Erkek arkadaşınızla nasıl bir yere gitmeyi tercih edersiniz?)

Theater: Tiyatro

Restaurant: Restoran

Dance club: Dans kulübü

Walk on the beach: Plajda yürüyüş

My apartment: Evimde / Dairemde

Other: Diğer (Bu seçenekler dışında bir yer düşündüyseniz)

2. soru: Are you a romantic person? (Romantik biri misiniz?)

Yes: Evet

No: Hayır

I can be: Olabilirim

3. soru: What interest you more? (Daha çok hangi konularla ilgilisiniz?)

Politics: Politika

Art: Sanat

Education: Eğitim

Sports: Spor

Technology: Teknoloji

Other: Başka bir alternatif

4. soru: Pick a decade (Aşağıdaki 10 yıllık dönemlerden birini seçin.)

Bu sorunun cevap alternatiflerinin açıklamaya ihtiyacı yok. 20’li, 30’lu, 40’lı, 50’li, 60’lı ve 70’li yılları ifade eden fotoğraflardan birine tıklıyorsunuz.

5. soru: Do you like to date people who are older than you? ( Yaşça sizden büyük olan insanlarla buluşmaktan, görüşmekten hoşlanır mısınız?)

Yes: Evet

No: Hayır

I don’t really mind: Pek fark etmez

6. soru: Pick a romantic destination (Aşağıdaki romantik yerlerden birini seçin.)

Paris,  Rome (Roma), Bahamas (Bahama Adaları), Hawaii adaları, Greece (Yunanistan) ve Other (Başka bir alternatif) şıklarını ifade eden fotoğraflardan birine tıklayın.

7. soru: Would you describe yourself as an adventurous person? (Kendinizi serüvenci bir insan olarak tanımlar mısınız?)

Yes: Evet

Not really: Pek sayılmaz

Sometimes: Bazen

8. soru: Pick a sandwich (Sandviçlerden birini seçin.)

Bacon, egg and cheese: Domuz pastırması, yumurta ve peynirli sandviç.

Deli sandwich: (“Deli” şarküteri tarzı ürünler, soğuk mezeler gibi anlamlara geliyor. Fotoğraftaki gibi salam, jambon, peynir, domates, marul gibi şeylerle hazırlanmış karışık bir sandviç işte.)

Egg sandwich: Yumurtalı sandviç

Peanut butter and jelly: (Fıstık ezmesi ve reçelli)

None of the above: (Hiçbiri)

9. soru: Your perfect man would probably have…(İdeal erkeğiniz … özelliğine sahip olmalı)

Great hair: Harika saçlar

A great smile: Şahane bir gülüş

Irresistable charisma: Dayanılmaz, karşı koyulamaz bir karizma

An artistic mind: Sanata ilgi, sanatsal bir zihin, sanatçı ruhu vb.

Bad boy sex appeal: Sex appeal cinsel cazibe demek. Bad boy (Kötü çocuk) diyerek bunun bir erkeği her kadının isteyeceği veya bu yönünü kadınlar üzerinde kullanan anlamında kötü / yaramaz biri yaptığını kastediyor sanırım.

A sense of style: Tarzı olan biri olması

Old fashioned charm: Eski moda, daha önceki dönemlere özgü bir çekicilik.

Perfect manners: Mükemmel bir görgü ve terbiyeye sahip olması.

9. soru için de tercih ettiğiniz şıka tıkladınız mı “Önceki hayatınızda erkek arkadaşınız kimdi?” sorusunun yanıtını alıyorsunuz. Cevaplarda çıkan erkeklere göre sizin için bir kişilik tanımlanıyor. Aslında şu adam çıktı – demek ki şöyle birisiniz tarzında bir çeviri de yapmayı da düşündüm ama şimdilik buna zamanım yok. Belki sonra yazıyı güncelleyecek yaparım. İngilizce bilmiyorsanız şimdilik bunun için yapabileceğiniz şey bir Google Translate sayfası açıp sol taraftaki kutuyu İngilizce, karşısındaki bölümü de Türkçe olarak ayarlamak ve size çıkan sonuçla ilgili metni kopyalayıp soldaki kutuya yapıştırarak çevirisine bakmak. Biraz olsun İngilizce biliyorsanız benim gibi, bu sizi pek zorlamaz. Bilmiyorsanız bazı cümleler pek anlamlı gelmeyebilir ama yine de bir şeyler çıkarırsınız.

2 Yorumlar
  1. Nehir

    Marlon Brando çıktı!!! O.o

    1. Hilal Uslu

      Annene de ondan çıktı çocuum. Bir ara o yazıya kim çıkarsa sonuç ne oluyor konusunda da ekleme yapmalıyım aslında. Bu hafta başka işlerim var, önümüzdeki hafta yazayım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.