xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Organik Pamuk Bluz Modelleri

0 1.095

Önce organik pamuk bluz modelleri hakkında yazmanın aklıma nereden düştüğünü söylemek istiyorum, bir diş kliniğinin bekleme salonunda beklerken göz attığım dergilerin birinden düştü. Bu tarz bluzlar yapan Atelier of Love isimli bir firma varmış, ismini aklımda tuttum, az önce de yazıyı yazıvermeye karar verdim.

Cildinize nefes aldıran, teninizi bir sürü kimyasalla muhatap olmaktan koruyan sağlıklı kıyafetler giyme fikri hoşunuza gidiyorsa bu bluzlar ilginizi çekecektir. Kadın giyim kategorisindeki ürünlerin hemen tamamı yüzde 100 pamuk bluzlardan oluşuyor, bluzlar dışında 1 tane  siyah yoga pantolonu ile birkaç tane etek ve elbise var. Bebek kıyafetleri de var, çeşit çok fazla değil ama onlar hakkında da yazmayı düşünüyorum, bebeklerin sağlıklı kıyafetler giymesi özellikle önemli.

Şimdi, tarlada pamuk yetiştirirken üstüne bir sürü kimyasallar sıkıyorlar. Asıl amaç pamuğun büyümesini engelleyen böcekleri ortadan kaldırmak olsa da bu arada pamuğa sağlığa ve doğaya zararlı maddeler yüklenmiş oluyor. Organik pamuk ise organik gübreleme yöntemleriyle gübreleniyor, kimyasal ilaçlara maruz kalmıyor. Böylece ortaya çıkan saf pamuk ile yapılan kıyafetler cildi polyester, naylon vb. kumaşlardan yapılanlar gibi tıkamıyor, cildin nefes almasına izin veriyor.

beyaz pamuk tişört  bordo rengi organik bluz

antrasit rengi organik bluz  organik pamuk bol kesim tişört

Bluzlardan almaya niyetlenenler için hemen her fotoğrafın yanında gördüğüm yıkama uyarısını da ekleyeyim; bu sağlıklı saf pamuk bluz modelleri ters çevrilerek ve 30 derecede yıkanmalı.

mürdüm rengi organik tişört  atelier of love mürdüm tişört

Atelier of Love’ın organik pamuk bluz modelleri için kullanılan kumaşlar kök boyalarla renklendiriliyor. Ayrıca aksesuar olarak kullanılan düğmeler de organik. Baskılı modellere gelince, onlar için de organik baskı yöntemleri kullanılıyor. Her şeyi düşünmüşler, de mi?

saf pamuk siyah bluz  organik pamuk v yaka bluz

organik haki bluz  kaplan baskılı saf pamuk bluz

Galeride sertifikalı yüzde 100 organik pamuk kumaşlarla hazırlanan bu bluzlardan daha fazla örnek görebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.