xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oriflame NovAge Nutri6 Yüz Yağı Kapsülleri

0 3.166

Cildinizi içeriğinde 6 doğal yağ barındıran ve 1 aylık düzenli kullanımın sonucunda aynada daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt görmenizi sağlayan bir ürünle şımartmak ister misiniz? Oriflame NovAge Nutri6 yüz yağı kapsülleri ayrıca cildin nem oranının fark edilir derecede artmasını ve genel görünümünün iyileşmesini de sağlıyor. Günlük cilt bakım rutininize ek olarak kullanabileceğiniz bu yoğun besleyici özellikli kapsüller yüz, boyun ve dekolte bölgesinde gözle görülür bir değişim yaratıyor.

NovAge Nutri6 yüz yağı kapsülleri yıl boyunca veya sadece cildin fazlaca kuruduğu soğuk kış aylarında ya da destek bakım amacıyla yılda 2 – 3 kere kullanılabilir. Buna cildinizin durumuna ve ihtiyaçlarına göre karar vermeniz gerekiyor. Bu zengin yağ karışımı aynı zamanda oldukça hafif ve cilt tarafından kolayca emiliyor, bu yüzden geceleri yastığınıza yağ bulaşacağı endişesine kapılmadan kullanabilirsiniz. Ürünün içeriğinde bulunan soya fasulyesi yağı cildi yumuşatıp yüzeyini düzgünleştirirken avokado yağı besleyici, iyileştirici ve dinlendirici etki yapıyor. Ayrıca, antioksidan bakımından zengin olduğu için cildi serbest radikallerin verdiği hasardan koruyor.

Vitaminler, mineraller, antioksidan maddeler ve protein açısından zengin olan susam yağı cildi hissedilir derecede nemlendirip yatıştırıyor. Omeğa yağ asitleri açısından zengin olan siyah kuş üzümü yağı besleyici aktif içerikleriyle daha sağlıklı ve esnek bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Çok kuru ciltler üzerinde mükemmel sonuçlar veren şeftali çekirdeği yağı cildi besliyor ve nemlendiriyor. Mineraller, lipitler ve yağ asitlerinden yana zengin bir yapısı olan mera köpüğü tohumu yağı ise cildi besliyor ve yumuşatıyor. Oriflame NovAge Nutri6 yüz yağı kapsülleri bu cilt dostu yağların sinerjik etkisiyle cildi yoğun bir şekilde besliyor, iyileştiriyor ve daha sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Oriflame’in güzel bir cam kavanozun içinde gelen kapsülleri ince kırışıklıklar üzerinde de olumlu etki yapıyor. Kavanozun içindeki tek kullanımlık kapsüllerden en iyi sonucu almak için 4 hafta boyunca sabahları ve akşamları kullanmak gerekiyor. NovAge cilt bakım serilerinden birini kullananların kapsülleri gece ve gündüz kremlerinden önce uygulaması tavsiye ediliyor. Günde 1 kere kullanmayı da tercih edebilirsiniz tabii. Bunun cildiniz için yeterli olacağını düşünürsünüz, böylesi daha ekonomik gelir, falan filan. Ama neme ihtiyacı olan, sağlıksız görünümlü bir cildiniz ve canınızı sıkan kırışıklıklarınız varsa ilk kullanımda kapsülleri günde 2 kere uygulamak daha yüz güldürücü sonuçlar verir sanırım.

30 kapsüllük ambalajındaki fiyatı 2017 Mart ayı itibarıyla 77 TL. olan bu Oriflame ürününü denemekte fayda var gibi görünüyor. Ben derlediğim bilgileri sundum, karar sizin.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.